19. 2. 2018 | Dominik Adam

Béčko začíná bitvu o Pohár Vladimíra Martince! Vyzve Světlou!

Havlíčkobrodským Bruslařům se nepodařilo postoupit do play-off. Nadstavba se jim povedla skvěle, ale na postup to nestačilo. Play-off jim uteklo o dva body! Teď je ale čeká boj o Pohár Vladimíra Martince s týmy, které vypadly v prvním kole play-off či s týmy, které do play-off nepostoupily. Bruslařský celek opustil útočník Martin Hynek, jenž odešel do Humpolce.(foto: hcsvetlans.cz)

Bruslaři nezažívali povedenou základní část, když patnáctkrát prohráli a pětkrát vyhráli. I přes svou obrovskou snahu v nadstavbové části do elitní skupiny nepostoupili. Elitní skupina jim utekla o dva body. Ze šesti nadstavbových zápasů dvakrát prohráli. Nejlépe bodovaným hráčem po předkole play-off byl Daniel Homola. Nejlepším střelcem v zápasech proti Poličce byl Jiří Přibyl (6 branek).

Herní systém o Pohár Vladimíra Martince

O Pohár hrají týmy, které nepostoupily do play-off, či z play-off v prvním kole vypadly. Ledeč, která ze soutěže odstoupila, se do bitvy nezapojí. O Pohár se hraje opět na dva vítězné zápasy. Jako první se doma představí celek, který se umístil lépe v tabulce. Z nadstavby postupovaly dva týmy, kterými byly Světlá nad Sázavou a Litomyšl. Havlíčkův Brod a Poličku čekala dvě vzájemná utkání kvůli tomu, že nepostoupily do play-off a aby nevypadly ze zápasového vytížení. Obě utkání dokázali vyhrát hráči z Kotliny. Nejprve doma nasázeli soupeři desítku a poté se do soupeřovy klece trefili sedmnáctkrát.

Bruslaři vyhráli poslední vzájemný zápas ve Světlé 5:3.

Následující program Bruslařů

Rozlosování předkola o Pohár Vladimíra Martince

DatumDenČasSoupeř
20.2.2018 úterý 18:30 HC Světlá nad Sázavou – BK Havlíčkův Brod B
22.2.2018 čtvrtek 19:00 BK Havlíčkův Brod B – HC Světlá nad Sázavou
25.2.2018 neděle 17:00 HC Světlá nad Sázavou – BK Havlíčkův Brod B
(případný rozhodující zápas)

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři