19. 4. 2018 | Štěpán Ondráček

SKVĚLE! Odchovanec Michal Teplý nastoupí na MS osmnáctek v Rusku!

Snovou sezónu prožívá havlíčkobrodský odchovanec Michal Teplý, který svými výkony nepřestává udivovat hokejovou veřejnost. Teprve sedmnáctiletý hokejista a čerstvý držitel stříbrné medaile z Extraligy juniorů si prodlouží pobyt na ledové ploše. Teplý se zúčastní mistrovství světa do 18 let v Rusku, které se koná v Čeljabinsku a Magnitogorsku (19. – 29. dubna). Hlavní trenér David Bruk ukázal na talentovaného útočníka, kterému se povedl turnaj ve švýcarském Zuchwilu. Česká reprezentace se na šampionátu v základní skupině představí proti Slovensku, Finsku, Francii a Rusku.

Nominace České reprezentace

Brankáři

Lukáš Dostál (Kometa Brno)
Daniel Dvořák (Mountfield HK)
Kristián Kolář (Plzeň)

Obránci

Libor Zábranský (Kelowna, WHL)
Tomáš Dajčar (Quebec, QMJHL)
Jakub Adámek (Třinec)
Martin Hugo Haš (Tappara Tampere, Finsko)
František Klejna (Karlovy Vary)
Zack Malík (Sudbury, OHL)
David Aubrecht (Liberec)
Vojtěch Doktor (Č. Budějovice)

Útočníci

Jakub Lauko (Chomutov)
Michal Kvasnica (Třinec)
Karel Plášek
Adam Gajarský
Vojtěch Střondala
Matěj Svoboda (všichni Kometa Brno)
Jan Jeník
Michal Teplý (oba Liberec)
Vojtěch Kropáček (Sparta Praha)
Dominik Sklenář (Mountfield HK)
Petr Čajka (Zug, Švýcarsko)
Matej Pekař (Muskegon, USHL)
Matěj Blümel (Waterloo, USHL)
Jaromír Pytlík (Žďár n. S.)

Program národního týmu v Čeljabinsku

20. dubna: Česko – Slovensko (16:30)
21. dubna: Česko – Rusko (12:30)
23. dubna: Česko – Francie (12:30)
24. dubna: Česko – Finsko (12:30)

* 16. dubna odehrají mladíci přípravný zápas. Všechny utkání jsou uvedena v českém čase. V Čeljabinsku je o 3 hodiny víc.

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři