„Po skončení utkání byla v sekci domácích fanoušků použita pyrotechnika,“ uvedl sudí Vojtěch Král do zápisu o utkání se Šumperkem. Klub za to na základě rozhodnutí disciplinární komise ČSLH zaplatí poutu ve výši 3000 Kč. Spolek Rebel Hearts se ovšem dobrovolně rozhodl, že se jeho členové na pokutu mezi sebou složí. Vedení BKHB oceňuje přístup fanoušků a tímto jim děkuje nejen za příspěvek, ale především za předvedené gesto.
Prosíme všechny fanoušky našeho klubu, aby se zdrželi jakékoliv manipulace s pyrotechnikou jak na domácích zápasech, tak i na venkovních, a to i po skončeni utkání. Toto je první pokuta, pak následuje sankce 6000 Kč a následně 20000 Kč. Prosíme vás všechny o dodržování pravidel, opravdu nemáme v letošní sezóně zbytečné finance nazbyt. Raději bychom ty peníze použili na financovaní klubu než na pokuty. Děkujeme za pochopení.
Havlíčkobrodští dorostenci měli odehrát první dvě utkání čtvrtfinálové série ve čtvrtek a v pátek 13. a 14. března na domácím hřišti. Kvůli technické závadě na Zimním stadionu Kotlina, na jejíž odstranění usilovně pracují Technické služby Havlíčkův Brod a dodavatelské firmy, se ovšem s Pískem utkají v Humpolci. Oba zápasy začínají ve 12:30.
Neděle 3. listopadu | Nová Kotlina: Znamená to pro nás moc, těší Třetinu. Na co si musí hráči zvyknout?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.
Pátek 25. října | Hřiště jako v NHL. Brodskou Kotlinu pokřtí derby, píše se na serveru sport.cz. Přečtěte si celý článek.
Středa 16. října | Čekání na návrat do naší milované Kotliny se blíží ke konci. A-tým Bruslařů se naposledy představí v azylu, v sobotu 19. října přivítá Opavu od 17:00 ve Světlé nad Sázavou. Přečtěte si více informací.
Pondělí 7. října | Havlíčkobrodský A-tým kvůli zpožděné rekonstrukci ledové plochy v Kotlině odehraje další domácí zápas v azylu. Proti Novému Jičínu se utká v sobotu 12. října od 16:30 v Chotěboři. Přečtěte si více informací.
Sobota 28. září | Vybrali jste podobu nové permanentky. Ale pozor, pořídit si ji můžete už jen do pondělí 30. září. Přečtěte si celý článek.