3. 9. 2020 | Redakce

Klub zavádí studentské vstupné! Permanentky v prodeji od pondělí

Fanoušci, zbystřete! Přinášíme informace o ceně vstupného na novou sezonu 2020/2021. Základní vstupné na domácí zápasy Bruslařů bude stejné jako v minulém soutěžním ročníku, a to 60 Kč. Nově budou mít zlevněné vstupné senioři a studenti, kteří u pokladen zaplatí 30 Kč. Studentům stačí se u pokladny prokázat studentskou kartou (ISIC) nebo studentskou průkazkou na veřejnou dopravu. Pro děti se nic nemění, stejně jako v průběhu minulé sezony budou mít vstup zdarma. Ceny permanentních vstupenek zůstávají stejné. Základní na stání stojí 900 Kč, místenková na sezení 1000 Kč a permanentka pro seniory 600 Kč. Nově si bude možné zakoupit za 5000 Kč tzv. Golden Ticket (VIP permanentku), jejíž majitelé mohou sledovat zápasy Havlíčkova Brodu z VIP prostor Kotliny, kde bude připraveno občerstvení. Permanentky si můžete zakoupit vždy od pondělí do středy mezi 9:00 – 13:00 (platí již od příštího pondělí 7. září) a před domácími zápasy A-mužstva na sekretariátu BK Havlíčkův Brod ve VIP prostorách Kotliny.

Jednotné vstupné v sezoně 2020/2021

Základní: 60 Kč
Studenti a senioři: 30 Kč
Děti do 135 cm výšky: zdarma

Permanentní vstupenky na sezonu 2020/2021

Základní na stání: 900 Kč
Místenková na sezení: 1000 Kč
Senioři: 600 Kč
Golden Ticket (VIP): 5000 Kč

Permanentky si můžete zakoupit vždy od pondělí do středy mezi 9:00 – 13:00 a před domácími zápasy A-mužstva na sekretariátu BK Havlíčkův Brod ve VIP prostorách Kotliny.

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři