BK Havl. Brod - Letní příprava A-týmu začne už v pondělí. Jaké jsou novinky v kádru?
Letní příprava A-týmu začne už v pondělí. Jaké jsou novinky v kádru?

Letní příprava A-týmu začne už v pondělí. Jaké jsou novinky v kádru?

30.04.2021 | Milan Sochor

A-mužstvo se poprvé sešlo před novou sezonou. Slova se ujali manažer David Kozlík ml. a hlavní trenér Michal Konečný, kteří nastínili svoji představu o nadcházející přípravě i sezoně. Letní dril začne už v pondělí 3. května. Trenérské obsazení zůstává beze změn, sahat se příliš nebude ani do složení kádru. Tým chce navázat na práci z loňské sezony, pokračování potvrdily hlavní opory v čele s Alešem Padělkem i Lubošem Voříškem. Do přípravy se zapojí první posila, jíž je Jan Bulín.

 

Děkujeme partnerům, že můžeme začít přípravu na novou sezonu

Naposledy trénovali v prosinci, když se chystali na restart druhé ligy. Ten ale nepřišel. Bruslaři se tak znovu sešli až před začátkem přípravy na novou sezonu. Za to patří obrovské poděkování našim partnerům, díky kterým můžeme trénovat před dalšími boji.

Vážíme si nové spolupráce s firmou Blachotrapez a těšíme se na společné akce v rámci projektu Chceme pomáhat. Jsme vděční i všem významným a dlouhodobým partnerům, jimiž jsou Město Havlíčkův Brod, Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, Czech LANA, Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod, Podlahy Korejtko, Amylon, Brodská Plynárenská a Šejdorfský mlýn.

Suchou část letní přípravy, která začne už v pondělí 3. května, povede asistent trenéra Jan Mečiar. Mužstvo bude trénovat v posilovně, v tělocvičně, na sportovišti u koupaliště, v lesoparku v okolí Kotliny nebo ve Vlkovsku. Hráči dojíždějící z Brna se budou kvůli práci připravovat individuálně, ale ve středu se vždy sejde kompletní tým včetně dojíždějících i trenéra Michala Konečného. První tréninky na ledě jsou vinou dlouhé pauzy v plánu netradičně už začátkem července.

Chceme navázat na práci, kterou jsme začali minulou sezonu

Davidu Kozlíkovi i Michalu Konečnému se ozývají mladí hráči i cizinci se zájmem hájit havlíčkobrodské barvy. Mužstvo ovšem projde jen minimálními změnami. Hlavní trenér je spokojený, jak tým pracoval v uplynulém roce, a na započatých základech chce stavět dál. Stejně tak projevili zájem pokračovat i hráči včetně zkušených harcovníků Aleše Padělka a Luboše Voříška. Probíhají také jednání s jihlavskou Duklou o pokračování nastavené spolupráce.

První a zatím jedinou změnou je příchod Jana Bulína. Třiadvacetiletý útočník prošel mládeží Znojma. V dresu Orlů sbíral zkušenosti také v mezinárodní soutěži EBEL, která dnes nese název ICE Hockey League. Pamatovat si ho můžete z působení v Moravských Budějovicích, kde poprvé okusil seniorský hokej, nebo z Hodonína, kde působil minulé dvě sezony. Na několik střetnutí naskočil také v polské extralize za Nowy Targ.

Těšíme se na setkání s vámi, fanoušci!

Bruslaři chtějí odehrát před sezonou také množství přípravných zápasů. Tento model se trenérům před startem uplynulého ročníku osvědčil. Klub se bude domlouvat i s prvoligovými soupeři, kteří pořádně prověří naši kvalitu, navíc budou pro vás atraktivní.

To ale není vše! Pokud to epidemiologická situace dovolí, tým si zpestří letní přípravu fotbalovými střetnutími. Po jejich konci se uskuteční posezení s hráči a fanoušky. Budete tak mít možnost osobně potkat i nové tváře, které jste třeba nestihli poznat v loňském ročníku, který bohužel skončil dříve, než začal. O všem vás budeme včas informovat. Máte se tak na co těšit, a my se těšíme na vás!

 
Aktuálně na webu
VIDEO: Létající písek či Erling Haaland. Jak probíhal trénink na koupališti?

VIDEO: Létající písek či Erling Haaland. Jak probíhal trénink na koupališti?

(pátek 7.5.) Bruslaři se ve středu pod vedením Michala Konečného zaměřili především na odrazovou sílu, kterou...

 
Fotogalerie: Bruslaři trénovali na koupališti

Fotogalerie: Bruslaři trénovali na koupališti

(čtvrtek 6.5.) Hokejisté havlíčkobrodského A-mužstva zahájili po téměř nekonečné přestávce letní přípravu. Během...

 
Letní příprava A-týmu začne už v pondělí. Jaké jsou novinky v kádru?

Letní příprava A-týmu začne už v pondělí. Jaké jsou novinky v kádru?

(pátek 30.4.) A-mužstvo se poprvé sešlo před novou sezonou. Slova se ujali manažer David Kozlík ml. a hlavní...

 
Mládežnické týmy znají trenérské obsazení pro sezonu 2021/22

Mládežnické týmy znají trenérské obsazení pro sezonu 2021/22

(pátek 9.4.) Zatím není stoprocentně jasné, kdy se začne mládež na novou sezonu připravovat. Přípravné období...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv