26. 4. 2022 | Ladislav Vácha

Páťáci předvedli na prestižních turnajích spanilou jízdu! Urvali dvě zlata a stříbro!

Hráči 5. třídy dosáhli na prestižních mládežnických turnajích obrovských úspěchů! Neskutečně váleli na turnajích v Kralupech nad Vltavou a v Brně, kde své parádní výkony korunovali ziskem zlatých medailí! Na jedničku s hvězdičkou si počínali i na kvalitně obsazeném turnaji v Telči, kde se skvěle popasovali i se silnou mezinárodní konkurencí a radovali se z výborného druhého místa! Mladí Bruslaři zářili i z pohledu individuálních výkonů, díky čemuž si přivezli domů i několik ocenění. Kluci, děkujeme vám za vzornou reprezentaci našeho klubu a přejeme vám i do budoucna hodně úspěchů!

Hockey Spring Games 2022 (Kralupy nad Vltavou)


Zápasy Bruslařů

BK Havlíčkův Brod – HC Kometa Brno 5:4
BK Havlíčkův Brod – EC Red Bull Salzburg 8:2
BK Havlíčkův Brod – HC Energie Karlovy Vary 5:1
BK Havlíčkův Brod – HK Kralupy nad Vltavou 8:3
BK Havlíčkův Brod – HC Teplice Huskies 9:2

Konečné pořadí turnaje

1. BK Havlíčkův Brod – 15 bodů
2. HC Kometa Brno – 12 bodů
3. HK Kralupy nad Vltavou – 8 bodů
4. HC Teplice Huskies – 5 bodů
5. HC Energie Karlovy Vary – 4 body
6. EC Red Bull Salzburg – 1 bod

Nejlepší hráči turnaje

Nejlepší brankář: Marek Kratochvíl (BK Havlíčkův Brod)
Nejlepší obránce: Tomáš Říha (HC Kometa Brno)
Nejlepší útočník: Ludwig Amadeus Dondit (HC Teplice Huskies)
Největší týmový hráč: Lukas Jonak (EC Red Bull Salzburg)
Nejužitečnější hráč: Tomáš Jung (HK Kralupy nad Vltavou)


Technika Cup 2022 (Brno)

Zápasy Bruslařů

BK Havlíčkův Brod – HC Orli Znojmo 6:2
BK Havlíčkův Brod – Slovak Falcons (výběr Slovenska) 4:2
BK Havlíčkův Brod – Slavoj Český Krumlov 7:0
BK Havlíčkův Brod – HC Uherské Hradiště 6:1
BK Havlíčkův Brod – HCM Warriors Brno 1:2
BK Havlíčkův Brod – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 3:2 (finále)


World Talent Tournament 2022 (Telč)

Tento turnaj v Telči je velice atraktivně obsazen nejen výběry z celé České republiky, ale i ze zahraničí, a proto i druhé místo, které bral Havlíčkův Brod, je obrovským úspěchem našich páťáků. V základní skupině se hrálo 2 x 15 minut, když se každá patnáctiminutovka počítala jako samostatný zápas.

Obrovský úspěchem je i vyhlášení nejlepších hráčů turnaje, když bral Havlíčkův Brod hned dvě ceny. Nejlepším brankářem dle vedení celého turnaje byl vyhlášen Marek Kratochvíl. Nejlepším obráncem turnaje byl vyhlášen Michael Rudolf. Nejužitečnějším hráčem BK Havlíčkův Brod byl vyhlášen Jan Fejt, který dal za náš tým suverénně nejvíce branek a byl jedním z pilířů úspěchu na tomto turnaji. Ozdobou těchto turnajů v Telči jsou i dovednostní soutěže o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce a nejlepšího hráče v kontrole kotouče. Jezdí se i nájezdy v soutěži hráčů i brankářů. Na základě dosahovaných výsledků byl Marek Kratochvíl nominován na turnaj za starší kategorii U-12 výběrem HT Group Brno, když jednoznačně vyhrál soutěž brankářů, protože za svá záda nepustil jediný puk.

Zápasy Bruslařů

BK Havlíčkův Brod – Hungary Talent 2:1, 3:2sn
BK Havlíčkův Brod – Budweis Stars 0:1, 0:2
BK Havlíčkův Brod – Slovak Falcons 4:1, 8:0
BK Havlíčkův Brod – Stasa Hockey 4:3 (semifinále)
BK Havlíčkův Brod – Mad East Select 1:2 (finále)

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři