12. 7. 2011 | Redakce

Kotlina přivítá letní hokejovou školu, mladé naděje se zde setkají už popáté

Už popáté se v Havlíčkově Brodě uskuteční týdenní letní hokejová škola. Zimní stadion v Kotlině obsadí malí hokejisté od 1. do 6. srpna a věnovat se jim bude v tomto období celkem deset trenérů. Kemp je určený pro děti ročníku narození 2001 a mladší. Přihlášky mohou zájemci posílat do 22. července 2011.

Hlavními instruktory Havlíčkobrodské hokejové školy budou trenéři Richard Cachnín a Tomáš Mariška. Kromě nich se o náplň tréninkového prograu pro nejmladší naděje postarají také například kouči prvoligového A-týmu HC Rebel Petr Novák a Jaroslav Benák či bývalý reprezentační obránce Milan Chalupa.

Cena týdenního hokejového kurzu vyjde na 3 300 korun. Malí účastníci budou potřebovat kompletní hokejovou výstroj - kromě dresu, který obdrží každý na místě. Program začne každý den v 8 hodin ráno a skončí v 16.00.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Termín konání: 1. až 6. srpna 2011
Přihlášky je nutné poslat do 22. července 2011

Věková kategorie: ročník narození 2001 a mladší

Cena týdenního kurzu: 3 300 Kč

Denní program:
- sraz v 8.00 – konec v 16.00
- denně trénink na ledě
- denně trénink na suchu
- regenerace, video, oběd, svačina

Potřebné vybavení:
- kompletní hokejová výstroj kromě dresu
- sportovní oblečení a obuv na strečink, běh, plavání a do tělocvičny
- zdravotní průkaz pojištěnce a potřebné osobní léky

Další informace:
- mobil: +420602425101
- e-mail: hcrebel@hcrebel.cz

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři