13. 11. 2011 | Redakce

Asi jsme Kadaň trochu podcenili. A po první třetině úplně, hodnotil prohraný zápas Pavlík

Po jednatřiceti minutách hry vedli dvougólovým rozdílem, přesto nakonec nesebrali ani bod. Havlíčkobrodští hokejisté poprvé od výměny trenérů prohráli - doma v Kotlině v sobotu přenechali vítězství 4:2 Kadani. „Měli jsme zápas dobře rozehraný, ale pak jsme udělali zbytečné chyby a nemáme nic,“ smutnil po utkání jeden z brodských obránců Jan Pavlík.

Jako první otevřel skóre útočník Martin Zábranský pro kterého se stala šťastnou 13. minuta. Na 2:0 potom zvyšoval zhruba v polovině souboje svým premiérovým gólem Lukáš Nahodil. Hokejku k němu ovšem nepotřeboval. „Protivka (obránce Tomáš Protivný – pozn. red.) vystřelil od modré a mně se puk nějak odrazil od nohy. Ani přesně nevím odkud, možná od holeně,“ popsal šťastný moment třiadvacetiletý forvard.

Obvykle se po první trefě v novém dresu objeví hovor na téma zápisného, ale tentokrát to bylo jiné. „Zatím teď po zápase není na nic takového nálada, takže chvilku počkám a uvidím, co bude,“ krčil rameny odchovanec třebíčského hokeje. „Dneska jsme nehráli, co jsme si řekli. Nešly nám nohy, moc jsme nebruslili,“ pojmenoval vzápětí hlavní důvody porážky.

Hra se začala obracet dvě minuty po Nahodilově úspěchu, kdy se prosadil kadaňský Mazanec. „Možná to byl právě tenhle gól, který rozhodl. Pak přišla naše druhá chyba, bylo vyrovnáno a nakonec to dopadlo takhle,“ povzdechl si Pavlík. Jakoby dvougólové vedení vyvolalo u Rebelů pocit, že půjde o snadnou záležitost.

„Myslím, že tak nějak celkově jsme to podcenili už po Jihlavě, kde se nám povedlo udělat dva body. Předtím jsme doma taky vyhráli, takže když nám teď navíc vyšla i první třetina, asi jsme se až příliš uklidnili,“ pokračoval v sebekritice čtyřiadvacetiletý bek. „Musíme tuhle porážku co nejrychleji hodit za hlavu a sebrat nějaké body hned v příštím kole,“ hlásil.

Dalším soupeřem havlíčkobrodských Rebelů budou ve středu Litoměřice. A svěřenci trenéra Karla Dvořáka se představí v roli hostů. „Třeba já jsem proti tomuhle týmu ještě nikdy nehrál. Vždycky, když přišel na řadu zápas s Litoměřicemi, byl jsem zraněný,“ prozradil Pavlík. A v hodně podobné situaci je také jeho spoluhráč Nahodil. „I pro mě to bude poprvé. Nic moc o nich nevím. Jen to, že tam hráče posílá Ústí nad Labem, takže to rozhodně nebude lehký zápas,“ měl jasno.

Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner