13. 11. 2011 | Redakce

Asi jsme Kadaň trochu podcenili. A po první třetině úplně, hodnotil prohraný zápas Pavlík

Po jednatřiceti minutách hry vedli dvougólovým rozdílem, přesto nakonec nesebrali ani bod. Havlíčkobrodští hokejisté poprvé od výměny trenérů prohráli - doma v Kotlině v sobotu přenechali vítězství 4:2 Kadani. „Měli jsme zápas dobře rozehraný, ale pak jsme udělali zbytečné chyby a nemáme nic,“ smutnil po utkání jeden z brodských obránců Jan Pavlík.

Jako první otevřel skóre útočník Martin Zábranský pro kterého se stala šťastnou 13. minuta. Na 2:0 potom zvyšoval zhruba v polovině souboje svým premiérovým gólem Lukáš Nahodil. Hokejku k němu ovšem nepotřeboval. „Protivka (obránce Tomáš Protivný – pozn. red.) vystřelil od modré a mně se puk nějak odrazil od nohy. Ani přesně nevím odkud, možná od holeně,“ popsal šťastný moment třiadvacetiletý forvard.

Obvykle se po první trefě v novém dresu objeví hovor na téma zápisného, ale tentokrát to bylo jiné. „Zatím teď po zápase není na nic takového nálada, takže chvilku počkám a uvidím, co bude,“ krčil rameny odchovanec třebíčského hokeje. „Dneska jsme nehráli, co jsme si řekli. Nešly nám nohy, moc jsme nebruslili,“ pojmenoval vzápětí hlavní důvody porážky.

Hra se začala obracet dvě minuty po Nahodilově úspěchu, kdy se prosadil kadaňský Mazanec. „Možná to byl právě tenhle gól, který rozhodl. Pak přišla naše druhá chyba, bylo vyrovnáno a nakonec to dopadlo takhle,“ povzdechl si Pavlík. Jakoby dvougólové vedení vyvolalo u Rebelů pocit, že půjde o snadnou záležitost.

„Myslím, že tak nějak celkově jsme to podcenili už po Jihlavě, kde se nám povedlo udělat dva body. Předtím jsme doma taky vyhráli, takže když nám teď navíc vyšla i první třetina, asi jsme se až příliš uklidnili,“ pokračoval v sebekritice čtyřiadvacetiletý bek. „Musíme tuhle porážku co nejrychleji hodit za hlavu a sebrat nějaké body hned v příštím kole,“ hlásil.

Dalším soupeřem havlíčkobrodských Rebelů budou ve středu Litoměřice. A svěřenci trenéra Karla Dvořáka se představí v roli hostů. „Třeba já jsem proti tomuhle týmu ještě nikdy nehrál. Vždycky, když přišel na řadu zápas s Litoměřicemi, byl jsem zraněný,“ prozradil Pavlík. A v hodně podobné situaci je také jeho spoluhráč Nahodil. „I pro mě to bude poprvé. Nic moc o nich nevím. Jen to, že tam hráče posílá Ústí nad Labem, takže to rozhodně nebude lehký zápas,“ měl jasno.

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu