19. 8. 2020 | Tomáš Sochor

Bruslaře čeká odveta! U Jordánu poměří síly s Matušíkovým Táborem

Příprava na sezonu se překlápí do druhé poloviny. Havlíčkobrodští hokejisté se chystají na odvetné utkání proti Táboru. To první dopadlo lépe pro Bruslaře. Svěřenci trenérů Michala Konečného a Arpáda Györiho se utkají ve čtvrtek 20. srpna na zimním stadionu v Táboře. Zápas začíná v 18:00. Jak je již zvykem, utkání budou provázet zvláštní opatření. Neváhejte a přijeďte nás podpořit!

HC Tábor

Založení klubu: 1921
Stadion: Zimní stadion Tábor (kapacita 4 922 míst)
Klubové barvy: bílá a modrá
Webové stránky klubu: hctabor.com
Trenér: Arpád Györi

Tábor v přípravě

Kohouti se zatím představili ve čtyřech zápasech. Přípravu začali v havlíčkobrodské Kotlině, kde se dostali do vedení. Vinou nepovedené druhé části však nakonec prohráli. Ve druhém utkání se postavili prvoligovým Kozlům z Kolína, které po vyrovnané bitvě porazili po samostatných nájezdech. Velice vyrovnaný mač sehrál Tábor i ve Znojmě, kde však prohospodařil dvoubrankové vedení. V zatím posledním zápase utrpěli Jihočeši debakl, když prohráli s Kolínem vysoko 0:6.

Tábor doma porazil prvoligový Kolín
(Foto: Hanka Grundová, hctabor.com)

Zúžení kádru

S přípravou se pojí nepříjemná nutnost ukončit s některými hráči spolupráci. Již dříve jsme vás informovali o tom, že v havlíčkobrodském klubu nadále nebudou pokračovat útočníci Daniel Homola a Tomáš Cejpek. Také táborský trenér Arpád Györi poprvé zúžil kádr. Do sestavy Kohoutů se nedostali dva mladí obránci Alexandr Vorobjev a Jakub Zderadička

Známá tvář v dresu soupeře

Bruslaři by se měli potkat s třiatřicetiletým Jakubem Matušíkem. Sympatický útočník odehrál v Havlíčkově Brodě necelé 2 sezony, ve kterých celkem nastoupil k 50 utkáním a získal úctyhodných 61 bodů (18+43). „Kožich“ odehrál většinu své kariéry právě v rodném Táboře, se kterým si připsal i 98 prvoligových startů.

Jakub Matušík

Přípravné zápasy na sezonu 2020/21

kolodatumdomácíhosté
přát. út 4.8.2020 Třebíč Havl. Brod 6:2
přát. čt 6.8.2020 Havl. Brod Tábor 5:3
přát. út 11.8.2020 Havl. Brod Jihlava zrušeno
přát. čt 13.8.2020 Kolín Havl. Brod 3:0
přát. út 18.8.2020 Havl. Brod Velké Meziříčí 8:3
přát. čt 20.8.2020 Tábor Havl. Brod 18:00
přát. út 25.8.2020 Havl. Brod Kolín 18:00
přát. čt 27.8.2020 Havl. Brod Žďár n. Sázavou 18:00
přát. út 8.9.2020 Žďár n. Sázavou Havl. Brod 18:00
přát. pá 11.9.2020 Velké Meziříčí Havl. Brod 18:00

Aktuality

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Pecka pro Havlíčkův Brod! Po letech se vrací Jan Novák, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Nečekané ztráty v Havlíčkově Brodě. Končí elitní bek a dva mladíci, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 23. července | Portál hokej.cz zařadil přesun útočníka Lukáše Endála z Tábora do Havlíčkova Brodu mezi TOP 10 přestupů ve 2. lize. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner