19. 8. 2020 | Tomáš Sochor

Bruslaře čeká odveta! U Jordánu poměří síly s Matušíkovým Táborem

Příprava na sezonu se překlápí do druhé poloviny. Havlíčkobrodští hokejisté se chystají na odvetné utkání proti Táboru. To první dopadlo lépe pro Bruslaře. Svěřenci trenérů Michala Konečného a Arpáda Györiho se utkají ve čtvrtek 20. srpna na zimním stadionu v Táboře. Zápas začíná v 18:00. Jak je již zvykem, utkání budou provázet zvláštní opatření. Neváhejte a přijeďte nás podpořit!

HC Tábor

Založení klubu: 1921
Stadion: Zimní stadion Tábor (kapacita 4 922 míst)
Klubové barvy: bílá a modrá
Webové stránky klubu: hctabor.com
Trenér: Arpád Györi

Tábor v přípravě

Kohouti se zatím představili ve čtyřech zápasech. Přípravu začali v havlíčkobrodské Kotlině, kde se dostali do vedení. Vinou nepovedené druhé části však nakonec prohráli. Ve druhém utkání se postavili prvoligovým Kozlům z Kolína, které po vyrovnané bitvě porazili po samostatných nájezdech. Velice vyrovnaný mač sehrál Tábor i ve Znojmě, kde však prohospodařil dvoubrankové vedení. V zatím posledním zápase utrpěli Jihočeši debakl, když prohráli s Kolínem vysoko 0:6.

Tábor doma porazil prvoligový Kolín
(Foto: Hanka Grundová, hctabor.com)

Zúžení kádru

S přípravou se pojí nepříjemná nutnost ukončit s některými hráči spolupráci. Již dříve jsme vás informovali o tom, že v havlíčkobrodském klubu nadále nebudou pokračovat útočníci Daniel Homola a Tomáš Cejpek. Také táborský trenér Arpád Györi poprvé zúžil kádr. Do sestavy Kohoutů se nedostali dva mladí obránci Alexandr Vorobjev a Jakub Zderadička

Známá tvář v dresu soupeře

Bruslaři by se měli potkat s třiatřicetiletým Jakubem Matušíkem. Sympatický útočník odehrál v Havlíčkově Brodě necelé 2 sezony, ve kterých celkem nastoupil k 50 utkáním a získal úctyhodných 61 bodů (18+43). „Kožich“ odehrál většinu své kariéry právě v rodném Táboře, se kterým si připsal i 98 prvoligových startů.

Jakub Matušík

Přípravné zápasy na sezonu 2020/21

kolodatumdomácíhosté
přát. út 4.8.2020 Třebíč Havl. Brod 6:2
přát. čt 6.8.2020 Havl. Brod Tábor 5:3
přát. út 11.8.2020 Havl. Brod Jihlava zrušeno
přát. čt 13.8.2020 Kolín Havl. Brod 3:0
přát. út 18.8.2020 Havl. Brod Velké Meziříčí 8:3
přát. čt 20.8.2020 Tábor Havl. Brod 18:00
přát. út 25.8.2020 Havl. Brod Kolín 18:00
přát. čt 27.8.2020 Havl. Brod Žďár n. Sázavou 18:00
přát. út 8.9.2020 Žďár n. Sázavou Havl. Brod 18:00
přát. pá 11.9.2020 Velké Meziříčí Havl. Brod 18:00

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři