2. 8. 2023 | Redakce

Bruslaře opouští trojice hráčů, končí také Michal Kliment

A-mužstvo Havlíčkova Brodu krátce před nástupem na led hlásí změny v kádru. Do další fáze přípravy už nenastoupí Tadeáš Holenda, Michal Kliment ani Daniel Pavelec.

Dres Bruslařů v příští sezoně určitě nebude oblékat Tadeáš Holenda. Pátý nejproduktivnější útočník juniorů z předešlé sezony sice započal s A-týmem letní přípravu, nakonec se ale rozhodl nepokračovat. „Tadeáš Holenda oznámil hlavnímu trenérovi, že nebude pokračovat v kariéře,“ vysvětluje manažer A-týmu Lukáš Endál.

S A-týmem na led nevyjede ani útočník Daniel Pavelec, který byl v uplynulé sezoně druhým nejproduktivnějším hráčem jihlavské juniorky. „Dan Pavelec dostal nabídku try outu v Německu. Neměli jsme s tím problém, nechtěli jsme mu bránit. Pokud se neprosadí, vrátí se zpátky do Brodu,“ komentuje Endál.

S Havlíčkovým Brodem se loučí také obránce Michal Kliment. Ten se na sezonu připravoval individuálně, nakonec pokračování v Kotlině ale odmítl. „Michal Kliment od nás měl nabídku, rozhodl se ale nakonec jinak,“ prozrazuje manažer A-týmu. Devětadvacetiletý bek v Brodě působil čtyři sezony a patřil ke stabilním článkům defenzivy. Klímič, děkujeme za tvé služby, a přejeme hodně štěstí v novém působišti!

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu