8. 5. 2024 | Ladislav Vácha

Bruslaři absolvovali úvodní tréninky letní přípravy! Zapojila se takřka třicítka hráčů

Havlíčkobrodské A-mužstvo zahájilo v neděli 5. května suchou část letní přípravy. Prvních tréninků se zúčastnilo celkem 28 hráčů, kteří poctivě pracovali pod bedlivým dohledem hlavního trenéra Petra Nováka. Bruslaři zakončí první týden tvrdé dřiny čtvrtečním tréninkem.

Bruslaři se po mezisezonní přestávce poprvé sešli v neděli večer. Po úvodním přivítání od vedení klubu a realizačního týmu se hned pustili do práce, když si střihli výběh do nedalekého Vlkovska. V pondělí se poctivě připravovali v tělocvičně na zimním stadionu v Kotlině, kde se zapotili při různých cvičeních s medicinbaly a zahráli si i basketbal.

Úterní trénink byl zaměřený na sílu a soubor z Kotliny si dal pořádně do těla v posilovně. Ve středu byl na programu herní trénink v tělocvičně, při němž si Broďáci zahráli florbal a další týmové sporty.

Nový kouč Petr Novák mohl mít radost z velmi dobré docházky. S týmem už trénovaly i čerstvé posily, a to brankář Vojtěch Nečas, obránce Patrik Vašíček a útočník Tomáš Střecha, který oblékal v minulé sezoně dres Velkého Meziříčí a o své místo v kádru se popere formou zkoušky. První tréninkové dávky polykali také obránce Jan Kuchta s útočníky Michalem Jankem a Davidem Krejčím, kteří se posunuli z juniorky do kategorie dospělých. S mužstvem trénuje i bek Jan Vaněček, který by však měl hrát v nadcházejícím soutěžním ročníku za juniorku Liberce.

S A-týmem pracuje i dvacetiletý útočník Adam Rauš, který odehrál předešlé soutěžní období v juniorce a A-mužstvu jihlavské Dukly, přičemž jeden start si připsal i za Havlíčkův Brod. Plán je takový, že půjde na zkoušku do některého z prvoligových týmů a pokud neuspěje, měl by hrát za Bruslaře. Trojice Jan Novák – Lukáš Endál – David Košťál se zatím připravuje individuálně a k týmu se připojí v průběhu letní přípravy.

Bruslaři na úvodních trénincích letní přípravy

Brankáři:
Vojtěch Kukeně
Vojtěch Nečas
Čeněk Novák
Michal Novák

Obránci:
Jiří Benák
Adam Dvořák
Michal Kerber
Matěj Krejčí
Jan Kuchta
Max Kutlvašr
David Vala
Jan Vaněček (měl by působit v juniorce Bílých Tygrů Liberec)
Patrik Vašíček
Martin Zych

Útočníci:
Lukáš Bureš
Filip Dymák
Robert Havlát
Vojtěch Holenda
Michal Janko
Marek Kopic
David Krejčí
Petr Kuchta
Filip Pártl
Daniel Pavelec
Adam Rauš (pokusí se uspět na zkoušce v některém z týmů Chance ligy)
Tomáš Střecha (zkouška)
Marek Tecl
Milan Valášek

Zatím se připravují individuálně

Jan Novák (obránce)
Lukáš Endál (útočník)
David Košťál (útočník)

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu