17. 5. 2024 | Milan Sochor

Bruslaři hlásí klíčový podpis v obraně, Adam Dvořák zůstává v Kotlině!

Vedení havlíčkobrodských hokejistů pokračuje ve stavbě mužstva pro následující sezonu. Nyní si podpisem smlouvy pojistilo služby šikovného obránce Adama Dvořáka.

Dvaadvacetiletý odchovanec Havlíčkova Brodu debutoval mezi seniory už v sezoně 2017/18 ještě v dorosteneckém věku. Před sezonou 2019/20 přestoupil do juniorky Jihlavy, ve které hned od první sezony začal postupnými krůčky sbírat prvoligové zkušenosti.

V Dukle vydržel včetně mládežnických let celkově pět sezon. V prvoligovém A-týmu za tu dobu nastoupil do 89 zápasů, ve kterých nasbíral 10 bodů (1+9). Každou sezonu chodil díky střídavým startům vypomáhat také Bruslařům, za které odehrál nejvíce utkání v uplynulé sezoně. Nastoupil do 32 duelů, ve kterých k produktivitě přispěl 22 body (3+19). V následující sezoně už bude kmenovým hráčem Havlíčkova Brodu.

„Jsme moc rádi, že jsme se s Adamem dohodli na spolupráci a podepsal u nás smlouvu. Byla to naše priorita, aby zůstal a plnil roli rozdílového obránce, který umí výborně číst a tvořit hru. Navíc dokáže být i velmi produktivní. Je to hráč, který se chce stále posouvat a tvrdě na sobě pracovat,“ neskrývá radost manažer A-týmu Lukáš Endál.

Adam Dvořák byl v uplynulé sezoně po Janu Novákovi druhým nejproduktivnějším obráncem mužstva
(Foto: Luboš Vácha)

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu