1. 10. 2018 | Ladislav Vácha

Bruslaři hlásí změny v kádru. Odešli Ondřej Procházka a Martin Kříž

V A-mužstvu Havlíčkova Brodu došlo ke dvěma změnám. Útočné řady utrpěly velkou ztrátu, protože tým opustil jednadvacetiletý útočník a nejlepší střelec Ondřej Procházka (na snímku vlevo), který si skvělými výkony řekl o angažmá v prvoligovém Havířově. V pěti soutěžních zápasech zaznamenal 8 bodů za 5 přesných tref a 3 asistence. U Bruslařů už nebude pokračovat ani pětadvacetiletý bek Martin Kříž, jenž v kádru končí na vlastní žádost. Brodský dres oblékal nepřetržitě od sezony 2015/2016 a v tomto soutěžním ročníku si připsal dva starty. V současné době shání nové angažmá. „S oběma hráči jsme ke 30. září ukončili spolupráci po vzájemné dohodě,“ uvedl trenér a generální manažer Jiří Čelanský. Oběma hráčům za působení v našem týmu děkujeme a přejeme jim hodně štěstí!

„Co se týče Ondry, měl otevřený kontakt a s tímto rizikem jsme do toho šli. Podepsal roční smlouvu v Havířově, který na něj může uplatnit opci. Podle mě byl jedním z našich nejlepších hráčů, hodně nám pomohl. Ostatním klukům ukázal správnou cestu. I když si nevybojoval ve vyšší soutěži smlouvu už před sezonou, díky dobré práci se mu to povedlo teď. Chtěl bych mu za jeho působení u nás moc poděkovat a přeji mu, aby se jeho další kariéra ubírala tím správným směrem,“ okomentoval odchod útočníka Procházky trenér Jiří Čelanský.

„Martin za námi přišel sám s tím, že by chtěl uvolnit kvůli menšímu hernímu vytížení, které nebylo takové, jaké by si představoval. Shání si nové angažmá. I jemu za práci v našem týmu děkuji,“ objasnil rozhodnutí obránce Martina Kříže šéf brodské střídačky.

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu