1. 10. 2018 | Ladislav Vácha

Bruslaři hlásí změny v kádru. Odešli Ondřej Procházka a Martin Kříž

V A-mužstvu Havlíčkova Brodu došlo ke dvěma změnám. Útočné řady utrpěly velkou ztrátu, protože tým opustil jednadvacetiletý útočník a nejlepší střelec Ondřej Procházka (na snímku vlevo), který si skvělými výkony řekl o angažmá v prvoligovém Havířově. V pěti soutěžních zápasech zaznamenal 8 bodů za 5 přesných tref a 3 asistence. U Bruslařů už nebude pokračovat ani pětadvacetiletý bek Martin Kříž, jenž v kádru končí na vlastní žádost. Brodský dres oblékal nepřetržitě od sezony 2015/2016 a v tomto soutěžním ročníku si připsal dva starty. V současné době shání nové angažmá. „S oběma hráči jsme ke 30. září ukončili spolupráci po vzájemné dohodě,“ uvedl trenér a generální manažer Jiří Čelanský. Oběma hráčům za působení v našem týmu děkujeme a přejeme jim hodně štěstí!

„Co se týče Ondry, měl otevřený kontakt a s tímto rizikem jsme do toho šli. Podepsal roční smlouvu v Havířově, který na něj může uplatnit opci. Podle mě byl jedním z našich nejlepších hráčů, hodně nám pomohl. Ostatním klukům ukázal správnou cestu. I když si nevybojoval ve vyšší soutěži smlouvu už před sezonou, díky dobré práci se mu to povedlo teď. Chtěl bych mu za jeho působení u nás moc poděkovat a přeji mu, aby se jeho další kariéra ubírala tím správným směrem,“ okomentoval odchod útočníka Procházky trenér Jiří Čelanský.

„Martin za námi přišel sám s tím, že by chtěl uvolnit kvůli menšímu hernímu vytížení, které nebylo takové, jaké by si představoval. Shání si nové angažmá. I jemu za práci v našem týmu děkuji,“ objasnil rozhodnutí obránce Martina Kříže šéf brodské střídačky.

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři