2. 8. 2022 | Ladislav Vácha

Bruslaři poprvé vyjeli na led! Na zkoušku přichází Filip Vaňkovský

Havlíčkobrodským hokejistům skončila suchá část letní přípravy a v pondělí večer vyjeli na led zimního stadionu v Kotlině k úvodnímu tréninku. Trenérům Alešovi a Milanovi Kraučukovým se hlásilo 24 hráčů – tři brankáři, sedm obránců a čtrnáct útočníků.

První tréninkové jednotky se ze zdravotních důvodů nezúčastnil osmadvacetiletý obránce Michal Kliment, který figuruje na marodce a k týmu se připojí později. Novou tváří v hráčském kádru Bruslařů je Filip Vaňkovský. Dvacetiletý útočník je odchovancem prvoligového Kolína, odkud zamířil do Havlíčkova Brodu na zkoušku. Prošel mládežnickými kategoriemi Kozlů, přičemž jednu sezonu strávil v juniorce Žďáru nad Sázavou. Do dospělého hokeje poprvé nahlédl v soutěžním ročníku 2019/2020, když si famózní produktivitou v dresu kolínské juniorky řekl o šanci v B-týmu i v tehdy druholigovém A-mužstvu. V průběhu předešlého období si zahrál za juniorku Hradce Králové. Havlíčkobrodské trenéry se bude svou prací v přípravě snažit přesvědčit o tom, že si zaslouží místo v kádru Bruslařů.

Útočník Filip Vaňkovský při úvodním tréninku na ledě

Bruslaři na prvním tréninku na ledě

Brankáři

Martin Nedvěd, Ondřej Chaloupek, Michal Novák

Obránci

Roman Čermák, Jiří Benák, Jiří Vašíček, Michal Kerber, Matěj Krejčí, Pavel Grauer, Tomáš Semrád

Útočníci

Petr Kuchta, Tomáš Mlynář, Luboš Voříšek, Dominik Dušek, Jaroslav Moučka, Milan Valášek, Vojtěch Holenda, Jaromír Florián, Marek Tecl, Patrik Vacík, David Košťál, Jakub Košťál, Filip Šimek, Filip Vaňkovský

A-tým poprvé na ledě

Aktuality

Napsali o nás

Středa 3. května 9:54 | Nové vedení hokejového Brodu: Cítíme to tak, že si nás lidé vyžádali, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 3. května 9:49 | Havlíčkův Brod na prahu nové éry. Klub povedou dvě tamější ikony, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Nové vedení klubu

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo. Zjistěte více v článku na našem webu.

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner