1. 5. 2024 | Milan Sochor

Bruslaři posilují v brankovišti, do Kotliny se stěhuje Vojtěch Nečas

Havlíčkobrodský dres v příští sezoně oblékne nový brankář, vedení klubu si vyhlédlo Vojtěcha Nečase. Třiadvacetiletý gólman naposledy působil v pražských Letňanech.

Vojtěch Nečas přešel z mladšího dorostu Žďáru nad Sázavou do Pardubic, kde strávil zbytek své mládežnické kariéry. Coby junior naskočil v Pardubicích ve dvou případech na pár minut také do zápasu extraligového A-týmu. Na východě Čech dostal ještě prostor v šesti zápasech v pardubickém B-týmu hrajícím Chance ligu, jeden prvoligový duel odčapal také ve Vrchlabí.

Nejvíce minut mladý brankář doposud odchytal ve druhé lize, kde postupně pomohl Hronovu, Žďáru nad Sázavou a naposledy Letňanům. Právě v dresu Letců toho uplynulou sezonu odchytal nejvíce a vybojoval si post jedničky. A dařilo se mu skvěle, v rámci celé druhé ligy byl po základní části podle průměru inkasovaných gólů na zápas šestým nejlepším gólmanem. V play off se mu dařilo ještě o chlup víc, ve vyřazovacích bojích měli lepší průměr jen čtyři další brankáři.

„O Vojtovi jsme uvažovali už před uplynulou sezonou. Je to brankář, který je furt v mladém věku, ale zároveň už patří mezi ty zkušenější. Chce na sobě tvrdě pracovat a posouvat se. V Letňanech potvrdil své kvality, když patřil mezi nejlepší brankáře skupiny. Jsme rádi, že tu Vojta je a konečně budeme mít po dlouhé době silné a konkurenční prostředí v brankovišti,“ popisuje detaily jeho příchodu místopředseda klubu a hrající manažer A-týmu Lukáš Endál.

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu