21. 11. 2023 | Milan Sochor

Bruslaři reagují na marodku brankářů. Na hostování přichází Tadeáš Dvořák

A-mužstvo Havlíčkova Brodu trápí zdravotní problémy gólmanů. Už dříve ze hry kvůli nemoci vypadl Filip Maláč, který Broďákům vypomáhá formou střídavých startů. V minulém utkání se zranil také Čeněk Novák. Bruslaře tak posílí brankář Tadeáš Dvořák. (Foto: Karel Tomšík, hctabor.com)

Tadeáš Dvořák má hájit havlíčkobrodské brankoviště po dobu rekonvalescence Čeňka Nováka s Filipem Maláčem. Hostování z Tábora má ovšem do Kotliny vyřízené až do konce ledna.

Osmadvacetiletý brankář je rodákem z Tábora, odkud v mládežnickém věku přišel do organizace Českých Budějovic. V té době byl součástí reprezentačního výběru do 16 let. Následně si ho vyhlédl ambiciózní Chomutov, kde strávil čtyři sezony.

V dresu Chomutova a Karlových Varů naskočil také do několika extraligových zápasů, více toho ovšem odchytal v první lize v barvách Kadaně a Poruby. V sezoně 2019/2020 si vyzkoušel první zahraniční angažmá ve francouzském Montpellier, poslední tři sezony chytá právě v Táboře, odkud na hostování do Havlíčkova Brodu přichází.

Podívejte se na statistiky Tadeáše Dvořáka

Aktuality

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu