21. 11. 2023 | Milan Sochor

Bruslaři reagují na marodku brankářů. Na hostování přichází Tadeáš Dvořák

A-mužstvo Havlíčkova Brodu trápí zdravotní problémy gólmanů. Už dříve ze hry kvůli nemoci vypadl Filip Maláč, který Broďákům vypomáhá formou střídavých startů. V minulém utkání se zranil také Čeněk Novák. Bruslaře tak posílí brankář Tadeáš Dvořák. (Foto: Karel Tomšík, hctabor.com)

Tadeáš Dvořák má hájit havlíčkobrodské brankoviště po dobu rekonvalescence Čeňka Nováka s Filipem Maláčem. Hostování z Tábora má ovšem do Kotliny vyřízené až do konce ledna.

Osmadvacetiletý brankář je rodákem z Tábora, odkud v mládežnickém věku přišel do organizace Českých Budějovic. V té době byl součástí reprezentačního výběru do 16 let. Následně si ho vyhlédl ambiciózní Chomutov, kde strávil čtyři sezony.

V dresu Chomutova a Karlových Varů naskočil také do několika extraligových zápasů, více toho ovšem odchytal v první lize v barvách Kadaně a Poruby. V sezoně 2019/2020 si vyzkoušel první zahraniční angažmá ve francouzském Montpellier, poslední tři sezony chytá právě v Táboře, odkud na hostování do Havlíčkova Brodu přichází.

Podívejte se na statistiky Tadeáše Dvořáka

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu