28. 5. 2024 | Milan Sochor

Bruslaři si zpestří přípravu fotbalem, zahrají si ve Šmolovech

Havlíčkobrodský A-tým zahájil letní přípravu v neděli 5. května, Bruslaři tak trénují pod vedením nových trenérů už čtvrtý týden. Středy obvykle věnují hrám, nejinak tomu bude také 29. května. Brodští hokejisté si zahrají ve Šmolovech od 17:00 fotbalové utkání proti místnímu celku.

Bývá příjemnou tradicí, že hokejisté v rámci letní přípravy sehrají fotbalový zápas. Bruslaři se na zeleném pažitu předvedli naposledy před dvěma lety v Tisu. Pokud chcete svěřence Petra Nováka vidět v této neobvyklé roli, vydejte se ve středu 29. května v 17:00 na hřiště do Šmolov. Havlíčkobrodští hokejisté vymění brusle za kopačky a utkají se s místním klubem. Občerstvení pro návštěvníky bude na místě zajištěno.

Od posledního fotbalového zápasu havlíčkobrodských hokejistů uplynuly už dva roky
(Foto: Luboš Vácha)

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu