9. 5. 2023 | Ladislav Vácha

Bruslaři zahájili letní přípravu! Úvodní trénink absolvovalo devatenáct hráčů

Hráči A-mužstva se sešli v úterý úderem sedmnácté hodiny na zimním stadionu v Kotlině. Na prahu letní přípravy je přivítali úvodními slovy předseda klubu Miroslav Třetina, místopředseda BK Lukáš Endál a trenéři Aleš Kraučuk s Radkem Hamanem. Devatenáctka hokejistů se následně přesunula na hřiště ZŠ Wolkerova, kde se pořádně zapotila při náročném tréninku.

Po úvodní rozcvičce spolu hráči poměřili své basketbalové dovednosti, dali si do těla při bězích na oválu, důkladně si protáhli všechny svaly při několika sériích různých cviků, zahráli si fotbal a první tréninkovou jednotku uzavřeli poctivým strečinkem. Pod taktovkou zkušených koučů Kraučuka a Hamana zodpovědně pracovali členové hráčského kádru z minulé sezony, junioři, kteří se po předešlém soutěžním ročníku posunuli do kategorie dospělých, i dvě nové tváře, obránce Pavel Tomšík a útočník Josef Dáňa. Zdravotní problémy nepustily zpět do akce zadáka Romana Čermáka a forvarda Patrika Vacíka, kteří se tak alespoň přišli se svými kamarády pozdravit do kabiny.

Hráči na prvním tréninku letní přípravy

Brankáři
Čeněk Novák
Martin Nedvěd
Vojtěch Kukeně (posun z juniorky)

Obránci
Jiří Benák
Matěj Krejčí
Michal Kerber
Martin Zych (posun z juniorky)
Max Kutlvašr (posun z juniorky)
Pavel Tomšík (v minulé sezoně juniorka HC Dukla Jihlava a A-tým HHK Velké Meziříčí)

Útočníci
Petr Kuchta
Luboš Voříšek
Vladimír Oščádal
Vojtěch Holenda
Filip Pártl
Marek Kopic
Tadeáš Holenda (posun z juniorky)
Filip Dymák (posun z juniorky)
Lukáš Přidal (posun z juniorky)
Josef Dáňa (v minulé sezoně juniorka a A-tým HC Škoda Plzeň)

Aktuality

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Pecka pro Havlíčkův Brod! Po letech se vrací Jan Novák, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Nečekané ztráty v Havlíčkově Brodě. Končí elitní bek a dva mladíci, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 23. července | Portál hokej.cz zařadil přesun útočníka Lukáše Endála z Tábora do Havlíčkova Brodu mezi TOP 10 přestupů ve 2. lize. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner