9. 5. 2023 | Ladislav Vácha

Bruslaři zahájili letní přípravu! Úvodní trénink absolvovalo devatenáct hráčů

Hráči A-mužstva se sešli v úterý úderem sedmnácté hodiny na zimním stadionu v Kotlině. Na prahu letní přípravy je přivítali úvodními slovy předseda klubu Miroslav Třetina, místopředseda BK Lukáš Endál a trenéři Aleš Kraučuk s Radkem Hamanem. Devatenáctka hokejistů se následně přesunula na hřiště ZŠ Wolkerova, kde se pořádně zapotila při náročném tréninku.

Po úvodní rozcvičce spolu hráči poměřili své basketbalové dovednosti, dali si do těla při bězích na oválu, důkladně si protáhli všechny svaly při několika sériích různých cviků, zahráli si fotbal a první tréninkovou jednotku uzavřeli poctivým strečinkem. Pod taktovkou zkušených koučů Kraučuka a Hamana zodpovědně pracovali členové hráčského kádru z minulé sezony, junioři, kteří se po předešlém soutěžním ročníku posunuli do kategorie dospělých, i dvě nové tváře, obránce Pavel Tomšík a útočník Josef Dáňa. Zdravotní problémy nepustily zpět do akce zadáka Romana Čermáka a forvarda Patrika Vacíka, kteří se tak alespoň přišli se svými kamarády pozdravit do kabiny.

Hráči na prvním tréninku letní přípravy

Brankáři
Čeněk Novák
Martin Nedvěd
Vojtěch Kukeně (posun z juniorky)

Obránci
Jiří Benák
Matěj Krejčí
Michal Kerber
Martin Zych (posun z juniorky)
Max Kutlvašr (posun z juniorky)
Pavel Tomšík (v minulé sezoně juniorka HC Dukla Jihlava a A-tým HHK Velké Meziříčí)

Útočníci
Petr Kuchta
Luboš Voříšek
Vladimír Oščádal
Vojtěch Holenda
Filip Pártl
Marek Kopic
Tadeáš Holenda (posun z juniorky)
Filip Dymák (posun z juniorky)
Lukáš Přidal (posun z juniorky)
Josef Dáňa (v minulé sezoně juniorka a A-tým HC Škoda Plzeň)

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu