9. 5. 2023 | Ladislav Vácha

Bruslaři zahájili letní přípravu! Úvodní trénink absolvovalo devatenáct hráčů

Hráči A-mužstva se sešli v úterý úderem sedmnácté hodiny na zimním stadionu v Kotlině. Na prahu letní přípravy je přivítali úvodními slovy předseda klubu Miroslav Třetina, místopředseda BK Lukáš Endál a trenéři Aleš Kraučuk s Radkem Hamanem. Devatenáctka hokejistů se následně přesunula na hřiště ZŠ Wolkerova, kde se pořádně zapotila při náročném tréninku.

Po úvodní rozcvičce spolu hráči poměřili své basketbalové dovednosti, dali si do těla při bězích na oválu, důkladně si protáhli všechny svaly při několika sériích různých cviků, zahráli si fotbal a první tréninkovou jednotku uzavřeli poctivým strečinkem. Pod taktovkou zkušených koučů Kraučuka a Hamana zodpovědně pracovali členové hráčského kádru z minulé sezony, junioři, kteří se po předešlém soutěžním ročníku posunuli do kategorie dospělých, i dvě nové tváře, obránce Pavel Tomšík a útočník Josef Dáňa. Zdravotní problémy nepustily zpět do akce zadáka Romana Čermáka a forvarda Patrika Vacíka, kteří se tak alespoň přišli se svými kamarády pozdravit do kabiny.

Hráči na prvním tréninku letní přípravy

Brankáři
Čeněk Novák
Martin Nedvěd
Vojtěch Kukeně (posun z juniorky)

Obránci
Jiří Benák
Matěj Krejčí
Michal Kerber
Martin Zych (posun z juniorky)
Max Kutlvašr (posun z juniorky)
Pavel Tomšík (v minulé sezoně juniorka HC Dukla Jihlava a A-tým HHK Velké Meziříčí)

Útočníci
Petr Kuchta
Luboš Voříšek
Vladimír Oščádal
Vojtěch Holenda
Filip Pártl
Marek Kopic
Tadeáš Holenda (posun z juniorky)
Filip Dymák (posun z juniorky)
Lukáš Přidal (posun z juniorky)
Josef Dáňa (v minulé sezoně juniorka a A-tým HC Škoda Plzeň)

Aktuality

Napsali o nás

Středa 3. května 9:54 | Nové vedení hokejového Brodu: Cítíme to tak, že si nás lidé vyžádali, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 3. května 9:49 | Havlíčkův Brod na prahu nové éry. Klub povedou dvě tamější ikony, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Nové vedení klubu

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo. Zjistěte více v článku na našem webu.

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner