11. 6. 2024 | Milan Sochor

Bruslaři znovu obují kopačky, tentokrát si zahrají v Mírovce

Havlíčkobrodský A-tým si herní středu zpestří po čtrnácti dnech znovu fotbalovým zápasem. Tentokrát si Bruslaři zahrají na hřišti v Mírovce, utkání začíná v 18:00. Přijeďte se podívat.

Naposledy si Bruslaři zahráli fotbal před dvěma týdny ve Šmolovech. Dresy zapůjčené od havlíčkobrodských fotbalistů jim přinesly štěstí, Broďáci nakonec zvítězili hokejovým výsledkem 8:3. Hattrickem se blýskl Petr Kuchta, tři góly nasázel také Lukáš Bureš. Po jedné trefě pak přidali Marek Tecl s Vojtou Holendou.

Kromě spousty gólů bylo k vidění také nespočet komických situací, kterými Bruslaři bavili přihlížející fanoušky i sami sebe. David Vala, který se postavil do brány, se z pozice brankáře nebál vyrazit s míčem na noze až k půlicí čáře. Pokud chcete být svědky dalšího podobného představení, vydejte se ve středu 12. června do Mírovky, kde zápas odstartuje v 18:00.

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu