29. 4. 2023 | Klub

Bruslařský klub povede nový předseda, valná hromada zvolila Miroslava Třetinu

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo.

Valná hromada měla 100% účast, dostavilo se na ni všech 41 řádných členů. Jejím úkolem bylo zvolit po rezignacích Marcela Kachlíře, Martina Ferduse a Michala Teplého čtyři nové členy výkonného výboru. Postupně do něj byli zvoleni Josef Rauer, Miroslav Třetina, Michal Žáček a Lukáš Endál.

Předseda výkonného výboru Jiří Čelanský následně přednesl důležité body z výroční zprávy za rok 2022. Jako nejzásadnější zmínil rezignace Marcela Kachlíře, Martina Ferduse a Michala Teplého z výkonného výboru, jmenování Jindřicha Kubáta jednatelem A-týmu a výsledek soudního sporu se Zdeňkem Caskou, ve kterém soud v Hradci Králové zamítl jeho žalobu.

Následně dosavadní předseda Jiří Čelanský nabídl svůj post. Do čela výkonného výboru tak byl nově zvolen Miroslav Třetina, místopředsedou byl zvolen Lukáš Endál.

Valná hromada také odvolala dozorčí radu, které by skončilo funkční období v červenci, a zvolila novou. Předsedou dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo, další hlasy pak dostali Jiří Protivínský a Radek Haman.

Nový výkonný výbor má tak před sebou před startem nové sezony spoustu práce. O všech dalších novinkách vás budeme informovat.

Složení nového výkonného výboru klubu

Miroslav Třetina Předseda výkonného výboru
Lukáš Endál Místopředseda výkonného výboru
Jiří Čelanský Člen výkonného výboru
Josef Rauer Člen výkonného výboru
Michal Žáček Člen výkonného výboru

Složení nové dozorčí rady klubu

Jan Lobo Předseda dozorčí rady
Jiří Protivínský Člen dozorčí rady
Radek Haman Člen dozorčí rady

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu