29. 4. 2023 | Klub

Bruslařský klub povede nový předseda, valná hromada zvolila Miroslava Třetinu

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo.

Valná hromada měla 100% účast, dostavilo se na ni všech 41 řádných členů. Jejím úkolem bylo zvolit po rezignacích Marcela Kachlíře, Martina Ferduse a Michala Teplého čtyři nové členy výkonného výboru. Postupně do něj byli zvoleni Josef Rauer, Miroslav Třetina, Michal Žáček a Lukáš Endál.

Předseda výkonného výboru Jiří Čelanský následně přednesl důležité body z výroční zprávy za rok 2022. Jako nejzásadnější zmínil rezignace Marcela Kachlíře, Martina Ferduse a Michala Teplého z výkonného výboru, jmenování Jindřicha Kubáta jednatelem A-týmu a výsledek soudního sporu se Zdeňkem Caskou, ve kterém soud v Hradci Králové zamítl jeho žalobu.

Následně dosavadní předseda Jiří Čelanský nabídl svůj post. Do čela výkonného výboru tak byl nově zvolen Miroslav Třetina, místopředsedou byl zvolen Lukáš Endál.

Valná hromada také odvolala dozorčí radu, které by skončilo funkční období v červenci, a zvolila novou. Předsedou dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo, další hlasy pak dostali Jiří Protivínský a Radek Haman.

Nový výkonný výbor má tak před sebou před startem nové sezony spoustu práce. O všech dalších novinkách vás budeme informovat.

Složení nového výkonného výboru klubu

Miroslav Třetina Předseda výkonného výboru
Lukáš Endál Místopředseda výkonného výboru
Jiří Čelanský Člen výkonného výboru
Josef Rauer Člen výkonného výboru
Michal Žáček Člen výkonného výboru

Složení nové dozorčí rady klubu

Jan Lobo Předseda dozorčí rady
Jiří Protivínský Člen dozorčí rady
Radek Haman Člen dozorčí rady

Aktuality

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Pecka pro Havlíčkův Brod! Po letech se vrací Jan Novák, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Nečekané ztráty v Havlíčkově Brodě. Končí elitní bek a dva mladíci, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 23. července | Portál hokej.cz zařadil přesun útočníka Lukáše Endála z Tábora do Havlíčkova Brodu mezi TOP 10 přestupů ve 2. lize. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner