29. 4. 2023 | Klub

Bruslařský klub povede nový předseda, valná hromada zvolila Miroslava Třetinu

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo.

Valná hromada měla 100% účast, dostavilo se na ni všech 41 řádných členů. Jejím úkolem bylo zvolit po rezignacích Marcela Kachlíře, Martina Ferduse a Michala Teplého čtyři nové členy výkonného výboru. Postupně do něj byli zvoleni Josef Rauer, Miroslav Třetina, Michal Žáček a Lukáš Endál.

Předseda výkonného výboru Jiří Čelanský následně přednesl důležité body z výroční zprávy za rok 2022. Jako nejzásadnější zmínil rezignace Marcela Kachlíře, Martina Ferduse a Michala Teplého z výkonného výboru, jmenování Jindřicha Kubáta jednatelem A-týmu a výsledek soudního sporu se Zdeňkem Caskou, ve kterém soud v Hradci Králové zamítl jeho žalobu.

Následně dosavadní předseda Jiří Čelanský nabídl svůj post. Do čela výkonného výboru tak byl nově zvolen Miroslav Třetina, místopředsedou byl zvolen Lukáš Endál.

Valná hromada také odvolala dozorčí radu, které by skončilo funkční období v červenci, a zvolila novou. Předsedou dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo, další hlasy pak dostali Jiří Protivínský a Radek Haman.

Nový výkonný výbor má tak před sebou před startem nové sezony spoustu práce. O všech dalších novinkách vás budeme informovat.

Složení nového výkonného výboru klubu

Miroslav Třetina Předseda výkonného výboru
Lukáš Endál Místopředseda výkonného výboru
Jiří Čelanský Člen výkonného výboru
Josef Rauer Člen výkonného výboru
Michal Žáček Člen výkonného výboru

Složení nové dozorčí rady klubu

Jan Lobo Předseda dozorčí rady
Jiří Protivínský Člen dozorčí rady
Radek Haman Člen dozorčí rady

Aktuality

Napsali o nás

Středa 3. května 9:54 | Nové vedení hokejového Brodu: Cítíme to tak, že si nás lidé vyžádali, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 3. května 9:49 | Havlíčkův Brod na prahu nové éry. Klub povedou dvě tamější ikony, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Nové vedení klubu

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo. Zjistěte více v článku na našem webu.

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner