24. 2. 2018 | Ladislav Vácha, Dominik Adam

Byli jsme lepší, v neděli postoupíme, věří Jiří a Michal Přibylovi

Skvělá práce! Béčko Bruslařů se po úterní porážce 1:4 na Pěšinkách udrželo ve hře o Pohár Vladimíra Martince, když ve čtvrtek zvládlo v Kotlině proti Světlé nad Sázavou odvetu a po výhře 6:4 rozhodne třídílné derby Vysočiny až nedělní bitva na ledě Sklářů. „Myslím si, že jsme byli lepší. Hodně jsme bruslili a měli jsme více ze hry. Navíc jsme proměňovali i šance, byl to prostě dobrý zápas,“ pochvaloval si útočník Jiří Přibyl (na snímku vlevo), který vstřelil branku na 3:1. Série je tak vyrovnaná 1:1 a o postupujícím rozhodně nedělní utkání na Pěšinkách. „Bude to určitě zajímavý zápas. Světlé teď teče do bot, takže bude hodně kousat,“ vyhlíží důležitý souboj jeho bratr Michal Přibyl (vpravo), jenž poslal Havlíčkův Brod do vedení 2:1. Už tak pikantní derby má pro rodinu Přibylových speciální náboj, protože Skláře vede jako trenér Jiří Přibyl st., otec brodských útočníků. „Doma to není až tak horké téma. Taťka říkal, že nemá čas nás moc sledovat, protože má dost starostí s trénováním,“ říká mladší z bratrské dvojice Jiří. (Foto: hcsvetlans.cz)

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner