24. 2. 2018 | Ladislav Vácha, Dominik Adam

Byli jsme lepší, v neděli postoupíme, věří Jiří a Michal Přibylovi

Skvělá práce! Béčko Bruslařů se po úterní porážce 1:4 na Pěšinkách udrželo ve hře o Pohár Vladimíra Martince, když ve čtvrtek zvládlo v Kotlině proti Světlé nad Sázavou odvetu a po výhře 6:4 rozhodne třídílné derby Vysočiny až nedělní bitva na ledě Sklářů. „Myslím si, že jsme byli lepší. Hodně jsme bruslili a měli jsme více ze hry. Navíc jsme proměňovali i šance, byl to prostě dobrý zápas,“ pochvaloval si útočník Jiří Přibyl (na snímku vlevo), který vstřelil branku na 3:1. Série je tak vyrovnaná 1:1 a o postupujícím rozhodně nedělní utkání na Pěšinkách. „Bude to určitě zajímavý zápas. Světlé teď teče do bot, takže bude hodně kousat,“ vyhlíží důležitý souboj jeho bratr Michal Přibyl (vpravo), jenž poslal Havlíčkův Brod do vedení 2:1. Už tak pikantní derby má pro rodinu Přibylových speciální náboj, protože Skláře vede jako trenér Jiří Přibyl st., otec brodských útočníků. „Doma to není až tak horké téma. Taťka říkal, že nemá čas nás moc sledovat, protože má dost starostí s trénováním,“ říká mladší z bratrské dvojice Jiří. (Foto: hcsvetlans.cz)

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu