18. 1. 2021 | Redakce

Cachnín posílí Jihlavu. Je to motivace pro všechny, hlásí Kozlík

Druhá liga stále stojí a zdá se nepravděpodobné, že by se tato sezona nějakým způsobem dohrála. Mužstva nemohou ani trénovat. Na herní praxi se ovšem může těšit alespoň Richard Cachnín. Ten pomůže jihlavské Dukle.

Dvacetiletý útočník v loňské sezoně prožil první kompletní ročník mezi muži a vedl si znamenitě. Po odchodu Jakuba Matušíka dostával hodně prostoru na centru druhé útočné formace. Za tuto důvěru se odvděčil 30 body (12+18) ve 38 utkáních. V play-off pak přidal další tři asistence ve třech zápasech.

Na výborné výkony navázal i na začátku aktuální sezony. V pěti střetnutích, která se stihla odehrát, nasbíral pět bodů (3+2). Od 7. října vinou koronavirové pandemie do žádného zápasu nezasáhl, to se teď ale změní. Talentovaný odchovanec Havlíčkova Brodu vypomůže Dukle Jihlava.

„Věřím, že je to začátek hlubší a dlouhodobější spolupráce. Ta fungovala ze strany Dukly směrem k nám po celou sezonu skvěle, když nám výrazně pomáhali Ondřej Chaloupek s Kryštofem Hralou. Teď chceme, aby byla pomoc vzájemná. Je to výsledek naší práce s trenérem Konečným. Nechceme se spokojit s druhou ligou a chceme pracovat dál. Zároveň je to motivace pro všechny kluky, že si mohou výkony v Brodě vybojovat šanci v první lize,“ zmiňuje manažer havlíčkobrodského A-mužstva David Kozlík mladší.

Vzájemnou spolupráci kvituje také Bedřich Ščerban: „Richard nám byl doporučen a nabídnut Havlíčkovým Brodem. Takhle přesně bylo míněno Memorandum podepsané mezi kluby Kraje Vysočina o spolupráci. Jde o první rok spolupráce, ještě potřebujeme doladit jednotlivé body a dovést je do funkčnosti, ale jedním z bodů je snaha o udržení talentů v kraji – omezení odchodu hráčů do jiných krajů. Ríšu známe, měli jsme ho na krajských srazech a akcích. Zájem jsme měli i dříve, ale až nyní to vyšlo.“

Přejeme hodně štěstí v první lize, Cembo!

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři