24. 2. 2013 | Pavel Buňat

Čtvrtfinálová série se po víkendu přesouvá do Havlíčkova Brodu

H A V L Í Č K Ů V B R O D - Rebelové za sebou mají úvodní dva zápasy čtvrtfinálové série. Na ledě favorita z Mladé Boleslavi v obou případech domácí tým potrápili, přesto se vrátili za nepříznivého stavu 0:2 na zápasy. Nyní se série přesouvá na Vysočinu, kde se bude hrát v pondělí 25. února a úterý 26. února, a to v obou případech od 17.30 hod. Mladá Boleslav tak v případě dvou výher může dokonat svůj postup, Havlíčkobrodští naopak mají možnost srovnat se svým soupeřem krok.

Rebelové se musejí zaměřit na přesilovky

Hlavním faktorem neúspěchu ve čtvrtečním a pátečním zápase byly přesilové hry. Zatímco v prvním zápase měli Rebelové problém je využívat, ve druhém zase ubránit ty mladoboleslavské. Bruslaři totiž využili hned první čtyři početní převahy, díky čemuž otočili skóre a zvítězili. „Ta utkání budou stále stejná, musíme využít přesilovky,“ má jasno Ladislav Rytnauer, střelec úvodní branky druhého zápasu, „o těch to je, protože při hře pět na pět teď nikdo moc góly nedává a přesilovky rozhodují v play-off dvojnásobně, takže musíme pokrýt jejich a zlepšit naše,“ dodává produktivní forvard.
„Dostali jsme čtyři branky v oslabení, navíc dva góly jsme inkasovali v oslabení do deseti vteřin, to se nám zkrátka nemůže stávat, na tom musíme zapracovat,“ nechal se po druhé porážce slyšet havlíčkobrodský trenér Jiří Rech.

Statistiky po dvou zápasech

znak týmu znak týmu
0 výhry 2
5,88 % využití přesilových her 36,36 %
1 góly v přesilovce 4
Milan Kostourek 2 body (0+2) nejproduktivnější hráč Lukáš Pabiška 5 bodů (2+3)
Ladislav Rytnauer,
Jan Pavlík – oba 1 gól
nejlepší střelec Lukáš Pabiška,
Tomáš Nouza – oba 2 góly
Milan Kostourek 2 asistence nejlepší nahrávač David Výborný 5 asistencí
Jan Pavlík 1 bod (1+0) nejproduktivnější obránce Milan Toman 2 body (1+1)
Ladislav Rytnauer,
Jan Pavlík – oba +1
nejlepší hráč v +/- Lukáš Pabiška,
Milan Toman – oba +2
Tomáš Protivný,
Roman Vonráček – oba 6 minut
nejtrestanější hráč David Pojkar 12 minut
Daniel Dolejš 91,14 % úspěšnost brankářů Roman Will 96,83 %
Daniel Dolejš 3,50, průměr inkasovaných gólů na zápas Roman Will 1,00

Informace ke vstupenkám

Permanentky na play-off již neplatí, ovšem jejich majitelům zůstává právo po zakoupení běžné vstupenky obsadit svoje místo, které využívali po celou sezonu. „V případě, že by došlo k nějakému problému, stačí, když se prokážou permanentkou, na které mají uvedenou řadu a číslo svojí sedačky,“ vysvětluje provozní manažer HC Rebel Petr Beránek.

Ostatní fanoušci se stejně jako během základní části mohou na stadionu posadit kamkoliv do žlutých sektorů. Vstupenky na pondělní a úterní čtvrtfinálovou bitvu s největším favoritem letošního prvoligového ročníku jsou k dostání již od pátku 22. února v Restauraci Kotlina, a to vždy od 10.00 do 20.00.

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu