16. 6. 2022 | Redakce

Další posila do ofenzivy! Havlíčkobrodské útočné řady rozšířil Jaroslav Moučka

Bruslaři hlásí druhou velkou posilu! V nadcházející sezoně oblékne havlíčkobrodský dres Jaroslav Moučka. Devětadvacetiletý útočník začínal s hokejem v Pardubicích, za jejichž A-tým naskočil hned do tří extraligových sezon! Může se pochlubit pestrým hokejovým životopisem, protože působil ve spoustě klubů z různých soutěží. Prvoligové zkušenosti sbíral v Třebíči, Prostějově, Šumperku, Ústí nad Labem, Přerově a Vrchlabí, kde si zahrál v soutěžním ročníku 2013/2014 i druhou ligu. Sezonu 2017/2018 strávil v krajské lize a v barvách Kohoutů z České Třebové nasbíral za 42 soutěžních zápasů neuvěřitelných 87 bodů (37+50)! Má za sebou i dvě zahraniční štace, když působil ve slovenské Spišské Nové Vsi a v italském Fiemme ve druhých nejvyšších soutěžích. Do Kotliny přichází ze Dvora Králové nad Labem, za který v předešlém soutěžním období nastoupil do 23 soutěžních zápasů a nastřádal slušných 27 bodů (10+17). Jardo, ať se ti u nás vede co nejlépe!

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner