6. 5. 2024 | Ladislav Vácha

Další posila pro Bruslaře! Zadní řady vyztuží obránce Patrik Vašíček

A-mužstvo Bruslařů vítá nového obránce! S vedením klubu si plácl Patrik Vašíček. Čtyřiadvacetiletý bek naposledy oblékal dres Techniky Brno, za kterou v minulé sezoně nastoupil proti Havlíčkovu Brodu ve třech utkáních.

Patrik Vašíček prošel mládežnickými kategoriemi Komety Brno. Soutěžní ročník 2018/2019 strávil v zámořské juniorské soutěži National Collegiate Development Conference (NCDC), kde hrál za americký tým Northern Cyclones.

Následně se vrátil domů a působil v juniorce brněnské Komety. Další tři soutěžní ročníky odehrál za druholigový Žďár nad Sázavou, přičemž si vyzkoušel i tuzemskou univerzitní soutěž ULLH za HC MUNI.

V předchozím soutěžním období hájil dres Techniky Brno, která se sice v nabité konkurenci neprotlačila do prestižního play off, ale v základní části splnila hlavní cíl a udržela druholigovou příslušnost. Urostlý zadák absolvoval 39 zápasů a připsal si v nich 12 kanadských bodů za jednu přesnou trefu a 11 asistencí.

Patriku, vítej v Kotlině a ať se ti u nás daří!

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu