7. 3. 2013 | Luboš Vácha

David Krajhanzl: Výhra 6:0 nás psychicky zvedla

Starší dorostenci Havlíčkova Brodu mají za sebou již druhou část letošní sezóny. Poslední duel odehráli mládežníci pod velením Richarda Cachnína a Karla Dvořáka pod střechou Kotliny, kde přivítali předposlední tým tabulky HC Zubr Přerov. Rebelové utkání zvládli na výbornou mohli se radovat z vysoké výhry 6:0 a po zhruba pěti měsících konečně prolomit neúspěšnou sérii porážek. Krátké hodnocení zápasu doplněné přípravou na baráž nám poskytl David Krajhanzl, jenž byl v duelu proti Přerovu na seznamu střelců.

Rebelové dobře nastoupili do hry už od prvních vteřin zápasu, což jim však přineslo otevření skóre až v poslední minutě úvodního dějství. „Hráli jsme velice dobře z obrany a hlavně nám neskutečně pomohl Víťa (Vítek Vaněček – pozn. redakce), který nás maximálně podržel,“ vychvaluje si vstup do zápasu šikovný útočník.

Hokejisté Havlíčkova Brodu pak rozjeli palebný kolotoč, který zastavila až závěrečná siréna. „Do druhé dvacetiminutovky jsme vstoupili gólem hned ze začátku. To nás psychicky podpořilo a myslím si, že od tohoto zlomového bodu jsme byli lepší. Nakonec se to zdárně podařilo dohrát bez inkasovaného gólu,“ zhodnotil průběh zápasu.

Muže z Kotliny teď čekají barážové zápasy, které startují už tuto neděli. „Věřím, že touhle výhrou se psychicky zvedneme. Máme dobrého kapitána, jenž nás všechny dobře nabudí,“ doufá ve zdárné zápolení ve vyřazovacích bojích. „Trénovat budeme zřejmě jako ostatní, jen se musíme pečlivě zaměřit na přesilové hry a oslabení,“ přiblížil věci, které je třeba před náročným herním obdobím ještě vylepšit.

Baráž začíná v neděli a prvním soupeřem Rebelů bude dokonce krajský rival SK Horácká Slavia Třebíč. To znamená, že půjde o utkání v duchu derby. Úvodní buly by se mělo vhazovat úderem 15. hodiny. Bližší informace přineseme v dalších článcích.

Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner