7. 3. 2013 | Luboš Vácha

David Krajhanzl: Výhra 6:0 nás psychicky zvedla

Starší dorostenci Havlíčkova Brodu mají za sebou již druhou část letošní sezóny. Poslední duel odehráli mládežníci pod velením Richarda Cachnína a Karla Dvořáka pod střechou Kotliny, kde přivítali předposlední tým tabulky HC Zubr Přerov. Rebelové utkání zvládli na výbornou mohli se radovat z vysoké výhry 6:0 a po zhruba pěti měsících konečně prolomit neúspěšnou sérii porážek. Krátké hodnocení zápasu doplněné přípravou na baráž nám poskytl David Krajhanzl, jenž byl v duelu proti Přerovu na seznamu střelců.

Rebelové dobře nastoupili do hry už od prvních vteřin zápasu, což jim však přineslo otevření skóre až v poslední minutě úvodního dějství. „Hráli jsme velice dobře z obrany a hlavně nám neskutečně pomohl Víťa (Vítek Vaněček – pozn. redakce), který nás maximálně podržel,“ vychvaluje si vstup do zápasu šikovný útočník.

Hokejisté Havlíčkova Brodu pak rozjeli palebný kolotoč, který zastavila až závěrečná siréna. „Do druhé dvacetiminutovky jsme vstoupili gólem hned ze začátku. To nás psychicky podpořilo a myslím si, že od tohoto zlomového bodu jsme byli lepší. Nakonec se to zdárně podařilo dohrát bez inkasovaného gólu,“ zhodnotil průběh zápasu.

Muže z Kotliny teď čekají barážové zápasy, které startují už tuto neděli. „Věřím, že touhle výhrou se psychicky zvedneme. Máme dobrého kapitána, jenž nás všechny dobře nabudí,“ doufá ve zdárné zápolení ve vyřazovacích bojích. „Trénovat budeme zřejmě jako ostatní, jen se musíme pečlivě zaměřit na přesilové hry a oslabení,“ přiblížil věci, které je třeba před náročným herním obdobím ještě vylepšit.

Baráž začíná v neděli a prvním soupeřem Rebelů bude dokonce krajský rival SK Horácká Slavia Třebíč. To znamená, že půjde o utkání v duchu derby. Úvodní buly by se mělo vhazovat úderem 15. hodiny. Bližší informace přineseme v dalších článcích.

Aktuality

Napsali o nás

Středa 3. května 9:54 | Nové vedení hokejového Brodu: Cítíme to tak, že si nás lidé vyžádali, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 3. května 9:49 | Havlíčkův Brod na prahu nové éry. Klub povedou dvě tamější ikony, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Nové vedení klubu

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo. Zjistěte více v článku na našem webu.

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner