7. 3. 2013 | Luboš Vácha

David Krajhanzl: Výhra 6:0 nás psychicky zvedla

Starší dorostenci Havlíčkova Brodu mají za sebou již druhou část letošní sezóny. Poslední duel odehráli mládežníci pod velením Richarda Cachnína a Karla Dvořáka pod střechou Kotliny, kde přivítali předposlední tým tabulky HC Zubr Přerov. Rebelové utkání zvládli na výbornou mohli se radovat z vysoké výhry 6:0 a po zhruba pěti měsících konečně prolomit neúspěšnou sérii porážek. Krátké hodnocení zápasu doplněné přípravou na baráž nám poskytl David Krajhanzl, jenž byl v duelu proti Přerovu na seznamu střelců.

Rebelové dobře nastoupili do hry už od prvních vteřin zápasu, což jim však přineslo otevření skóre až v poslední minutě úvodního dějství. „Hráli jsme velice dobře z obrany a hlavně nám neskutečně pomohl Víťa (Vítek Vaněček – pozn. redakce), který nás maximálně podržel,“ vychvaluje si vstup do zápasu šikovný útočník.

Hokejisté Havlíčkova Brodu pak rozjeli palebný kolotoč, který zastavila až závěrečná siréna. „Do druhé dvacetiminutovky jsme vstoupili gólem hned ze začátku. To nás psychicky podpořilo a myslím si, že od tohoto zlomového bodu jsme byli lepší. Nakonec se to zdárně podařilo dohrát bez inkasovaného gólu,“ zhodnotil průběh zápasu.

Muže z Kotliny teď čekají barážové zápasy, které startují už tuto neděli. „Věřím, že touhle výhrou se psychicky zvedneme. Máme dobrého kapitána, jenž nás všechny dobře nabudí,“ doufá ve zdárné zápolení ve vyřazovacích bojích. „Trénovat budeme zřejmě jako ostatní, jen se musíme pečlivě zaměřit na přesilové hry a oslabení,“ přiblížil věci, které je třeba před náročným herním obdobím ještě vylepšit.

Baráž začíná v neděli a prvním soupeřem Rebelů bude dokonce krajský rival SK Horácká Slavia Třebíč. To znamená, že půjde o utkání v duchu derby. Úvodní buly by se mělo vhazovat úderem 15. hodiny. Bližší informace přineseme v dalších článcích.

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři