7. 5. 2024 | Ladislav Vácha

Důležitý podpis! U Bruslařů bude pokračovat obránce David Vala

Skvělá zpráva! Havlíčkobrodský dres bude i v nadcházející sezoně oblékat David Vala! Osmadvacetiletý obránce podepsal u Bruslařů novou smlouvu a i nadále bude působit také jako trenér u havlíčkobrodské mládeže.

David Vala je havlíčkobrodským odchovancem. Pochlubit se může bohatými prvoligovými zkušenostmi, když nastupoval v Chance lize za Ústí nad Labem, Prostějov, Znojmo a Jihlavu. Barvy Orlů a Dukly hájil ještě v předešlém soutěžním ročníku, který dohrál za Bruslaře, jimž pomohl nejen v základní části, ale i v play off, a to k postupu přes Opavu i ve čtvrtfinálových bitvách se silným Vyškovem. Za soubor z Kotliny odehrál v minulé sezoně 20 zápasů, během nichž si připsal 11 bodů za dvě přesné trefy a 9 asistencí. V období 2022/2023 působil ve druholigovém Táboře.

Jedná se o beka, který vyniká nejen defenzivními dovednostmi, ale i vydatnou podporou svých spoluhráčů v útočných řadách. Pro klub je velkým přínosem i díky trénování mládežnických kategorií, v čemž bude pokračovat i v dalším soutěžním ročníku.

Davide, přejeme ti hodně štěstí!

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu