21. 8. 2017 | Redakce

Hledáme nové posily! Staňte se členem našeho týmu!

Flek v první lajně vedle Lukáše Endála vám slíbit nemůžeme. Přesto máte jedinečnou šanci stát se novým členem našeho týmu. Nosíte BK Havlíčkův Brod v srdci? Poznáte rozdíl mezi ofsajdem a zakázaným uvolněním? Najdete pravopisnou chybu ve větě „BK Havlíčkův Brod je hokejoví klub s výjimečnou historií, ohromnou tradicí a skvělými fanoušky“? V tom případě vás chceme mít mezi sebou! Hned teď! Máte puk na holi a před sebou prázdnou bránu – proměňte svoji šanci! Napište nám, nebo se za námi při nejbližším zápase rovnou stavte do kanceláře nad rolbou.

Co vás čeká?

 • Psaní onlajnů z domácích zápasů
 • Psaní předzápasových článků a pozvánek
 • Psaní reportáží a ohlasů z odehraných utkání
 • Rozhovory s hráči i trenéry
 • A spousta dalších zábavných činností (například natáčení videí)

Co od vás chceme?

 • Základní hokejové znalosti a pozitivní vztah k BKHB
 • Základní znalosti českého jazyka a jazykové cítění
 • Ochotu obětovat část svého volného času a učit se od zkušenějších kolegů
 • Mít vlastní notebook

Co vám nabízíme?

 • Volný vstup na domácí i venkovní zápasy
 • Náhled do zákulisí klubu a klubové informace z první ruky
 • Osobní kontakt s hráči i trenéry
 • Možnost rozvíjet své schopnosti pod vedením zkušenějších kolegů
 • Možnost získat cennou praxi pro případnou budoucí kariéru
 • Možnost spolupracovat na dalších projektech firmy eSports.cz
 • Možnost podívat se na zahraniční akce díky firmě eSports.cz
 • Drobnou finanční odměnu
 • Hromadu srandy v přátelském týmu

Napište nám

Práce je vhodná pro kluky i pro holky, nejvhodnější je především pro studenty. Chcete fotit nebo psát pro náš web, ale máte obavy, že nesplňujete nějakou podmínku? To nevadí, ničeho se nebojte. Nenechte si ujít skvělou příležitost a pojďte to alespoň zkusit. Všechno vás rádi naučíme a pomůžeme vám. Napište nám na sochor.milan@gmail.com, nebo za námi během zápasu rovnou přijďte do kanceláře nad rolbou. Určitě se domluvíme, těšíme se na vás!

Při práci se dobře bavíme :-)

Představujeme redakci

Ladislav Vácha (na úvodní fotce)

Láďa je šéfredaktorem a má nejvíce zkušeností. Pravidelně se účastní zahraničních akcí. „Zatím jsem byl na osmi hokejových akcích. Dvakrát jsem se podíval do Švédska, poprvé na Švédské hokejové hry a podruhé na MS do 20 let. Dvakrát jsem byl v Kanadě, v obou případech na MS žen elitní skupiny. V ČR jsem se zúčastnil Memoriálu Ivana Hlinky a MS v Praze a Ostravě. Naposledy jsem byl na MS do 18 let na Slovensku a v prosinci bych měl vyrazit na MS do 20 let do Buffala. Nejdál jsem se podíval na kvalifikaci o elitní skupinu MS žen do japonské Jokohamy.“

Na svých pracovních cestách získává nové znalosti, které předává kolegům v havlíčkobrodské redakci a předá je i vám. Na jakou z akcí vzpomíná nejraději? „Každá akce byla skvělá a měla něco do sebe. Nejraději ale vzpomínám na MS v Praze a Ostravě, kde padl divácký rekord. Podle mě to dlouho bude nejlépe zorganizované MS. Co se týče mimohokejových zážitků, jako hodně povedené hodnotím MS žen 2016 v kanadském Kamloops.“ I vy se díky práci v redakci a spolupráci s eSports.cz můžete na nějakou zahraniční akci dostat.

Milan Sochor

Milana poprvé na hokej přivedl táta. Pak se stal členem Rebel Hearts a můžete si ho pamatovat jako bubeníka v kotli. Teď už většinu svého času věnuje redakci. Co ho na tom baví nejvíce? „V redakci jsme skvělá parta. Díky firmě eSports.cz se navíc známe i s lidmi z dalších redakcí. Každé léto se pořádají srazy, na kterých se všichni potkáváme. Díky tomu jsem poznal spoustu skvělých kamarádů, se kterými máme hromadu společných zážitků a pravidelně se scházíme i během sezony.“

Milana těší mimo jiné ještě další věc. „Náš klub je oproti jiným menší, ale má to své výhody. Od malička jsem takový havlíčkobrodský patriot. Mám radost, že teď můžu s Bruslaři žít. Známe se s trenéry i s hráči. Kluci si z nás dělají srandu a my zase z nich. Bude to znít jako klišé, ale fungujeme tu opravdu jako jedna velká hokejová rodina.“ Staňte se členem týmu i vy.

Ze silvestrovských sestřihů nepovedených záběrů si sami uděláte obrázek, jak naše práce vypadá :-)

Štěpán Ondráček

Štěpán je v redakci nováčkem. Na začátku ani neměl svůj notebook a dělal dost chyb. Rychle se ale učí a stále se zlepšuje. Brzy se tak stal plnohodnotným členem redakce, stejně tak se jím můžete stát i vy. „Do redakce jsem se dostal tak, že mě oslovil Láďa Vácha, jestli bych nechtěl zkusit psát na web. Neváhal jsem a nabídku jsem přijal. V redakci se mi moc líbí, je tam super parta, se kterou je obrovská sranda. Za krátkou dobu jsme vytvořili fajn tým, který se dobře doplňuje. Navíc mě práce v redakci ohromně naplňuje.“

Adam Karas

Adama v Kotlině kvůli studijnímu vytížení tak často neuvidíte, přesto je nepostradatelným článkem redakce. „Nejradši na tom mám spoustu zábavy při zápasech, když přijedou přátelé z redakce týmu soupeře.“ Co může být víc, než práce, která vás tak baví?

Luboš Vácha

Také Luboš byl v minulosti bubeníkem v kotli. Pak psal, teď už se ovšem v redakci věnuje pouze tomu, co ho baví nejvíce – focení. Jeho kvality ocenila i firma eSports.cz, která mu na letošním redakčním srazu předala diplom pro nejlepšího fotografa, navíc jej nominovala na MS 2018 v Dánsku. „Ještě tam nejsem. Ale těším se na novou výzvu a velikou zodpovědnost.“ Pokud i vás baví focení, můžete se těšit na Lubošovu pomoc.

Richard Wagner

Riči je po Láďovi druhým nejzkušenějším redaktorem našeho týmu, teď už ho v Kotlině moc často ale neuvidíme. Riči totiž kromě redaktora zastával také funkce hlasatele, moderátora či komentátora. A právě komentování živých přenosů z Havlíčkova Brodu ho přivedlo k nové výzvě – komentování internetových přenosů z hokejových zápasů po celé republice. I vy můžete využít redakci bkhb.cz jako odrazový můstek pro vaši další kariéru.

Nezapomeňte

Nenechte si ujít skvělou příležitost a pojďte to alespoň zkusit. Všechno vás rádi naučíme a pomůžeme vám. Napište nám na sochor.milan@gmail.com, nebo za námi během zápasu rovnou přijďte do kanceláře nad rolbou. Určitě se domluvíme, těšíme se na vás!

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři