8. 11. 2022 | Milan Sochor

Hráč měsíce října? Fanoušci na Facebooku zvolili Milana Valáška

Fanoušci měli na facebookové stránce BK Havlíčkův Brod možnost zvolit nejlepšího hráče uplynulého měsíce. Vybírali mezi Jiřím Vašíčkem, Milanem Valáškem a Jaroslavem Moučkou. Nakonec u nich vyhrál Milan Valášek.

Milan Valášek ve většině zápasů nastupoval po boku centra Luboše Voříška, tuto dvojici nejčastěji doplňoval Vojtěch Holenda nebo Petr Kuchta. Třicetiletý forvard z první formace zaujme především svojí přímočarostí a bojovností. Nebojí se osobních soubojů a pro tým je platný tím, že hraje v prostorech, kde to bolí. Odměnou mu jsou tak i góly z dorážek v předbrankovém prostoru.

K tomu havlíčkobrodskou předsezonní posilu zdobí i kvalitní střela. Tou dokáže soupeřovy brankáře nachytat i z překvapivých pozic. I díky tomu je nejlepším střelcem mužstva. Během října se v osmi zápasech trefil hned šestkrát, k tomu přidal tři asistence. Bodově se mu nejvíce dařilo v Opavě, kde se zapsal do listiny střelců dvakrát, a doma proti Valašskému Meziříčí, kdy zaznamenal jeden gól a jednu asistenci.

Podívejte se na sestřih zápasu s Valašským Meziříčím, ve kterém měl Milan Valášek bilanci 1+1

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu