30. 8. 2011 | Jiří Bárta

Je to pro mě výjimečný zápas, říká o dnešním utkání s Rebely Daniel Vrdlovec

U Rebelů odehrál před dvěma lety jednu sezonu. Poté se přesunul do druhé ligy a nyní v dresu šumperských Draků opět bude bojovat na prvoligových kluzištích. Bývalý Rebel Daniel Vrdlovec se před týdnem vrátil do Kotliny jako soupeř a se svým týmem prohrál vysoko 3:7. Dnes v podvečer se odehraje odveta v Šumperku a pro dvaadvacetiletého forvarda to bude opět výjimečné klání.

Foto: Věra Václavková

Zítřejší zápas odehrajete proti bývalému klubu, a to havlíčkobrodským Rebelům. Jak se na tento zápas těšíte?
Určitě se na zápas proti Brodu těším, přece jen jsem tam hrál, a i když už tam z bývalého týmu moc kluků není, tak je to pro mě trošku výjimečnější zápas než proti jiným klubům.

Na BAK Cupu jste doslova propadli s druholigovým celkem z Trutnova, mohl byste se k tomuto zápasu nějak vyjádřit?
K tomu zápasu se vyjadřovat moc nechci, ale zkrátka neplnili jsme si povinnosti, které jsme měli, protože kdybychom si je plnili, museli bychom je jasně přehrát.

A zrovna jste se zapsal mezi střelce. Nemrzí vás to ještě víc?
Nemrzí mě to nějak více, mrzí mě to celkově, protože jsme ten zápas prostě měli jednoznačně vyhrát.

Předpokládám, že tedy budete chtět tento kolaps v souboji s Rebely napravit…
Nenazýval bych to kolapsem, prostě se stalo, je to naštěstí pořád příprava a my musíme jít dál. Ale samozřejmě chceme s Rebely předvést daleko lepší hru, než jsme prezentovali na turnaji v Trutnově.

V dresu Rebelů jste nastupoval s číslem 92. S jakým číslem nastoupíte v následující sezoně?
Číslo 92 bohužel v sadě dresů nemáme, loni v play off a baráži jsem v Šumperku dostal číslo 24, ale letos jsem ho dal spoluhráči, který k tomu číslu má vztah, a tak jsem si vzal číslo 71, které letos budu nosit.

A jak vzpomínáte na angažmá v Havlíčkově Brodě? Nechtěl byste se k nám třeba jednou vrátit?
Na Havlíčkův Brod vzpomínám určitě v dobrém, zažil jsem tam dobrou sezonu, když opomenu to, že jsem se během sezony zranil. Jestli bych se chtěl vrátit? To je takhle těžké říct, teď jsem v Šumperku a budu se snažit odvádět co nejlepší výkony tady.

Co očekáváte od zápasu s Rebely? Neproběhlo nějaké hecování s kluky z Brodu?
Jak jsem říkal, kluků, se kterými jsem hrál, už v Brodě tolik není, takže žádné hecování neproběhlo. Brod má velmi kvalitní hráče, očekávám tedy těžký zápas.

Aktuality

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu