30. 8. 2011 | Jiří Bárta

Je to pro mě výjimečný zápas, říká o dnešním utkání s Rebely Daniel Vrdlovec

U Rebelů odehrál před dvěma lety jednu sezonu. Poté se přesunul do druhé ligy a nyní v dresu šumperských Draků opět bude bojovat na prvoligových kluzištích. Bývalý Rebel Daniel Vrdlovec se před týdnem vrátil do Kotliny jako soupeř a se svým týmem prohrál vysoko 3:7. Dnes v podvečer se odehraje odveta v Šumperku a pro dvaadvacetiletého forvarda to bude opět výjimečné klání.

Foto: Věra Václavková

Zítřejší zápas odehrajete proti bývalému klubu, a to havlíčkobrodským Rebelům. Jak se na tento zápas těšíte?
Určitě se na zápas proti Brodu těším, přece jen jsem tam hrál, a i když už tam z bývalého týmu moc kluků není, tak je to pro mě trošku výjimečnější zápas než proti jiným klubům.

Na BAK Cupu jste doslova propadli s druholigovým celkem z Trutnova, mohl byste se k tomuto zápasu nějak vyjádřit?
K tomu zápasu se vyjadřovat moc nechci, ale zkrátka neplnili jsme si povinnosti, které jsme měli, protože kdybychom si je plnili, museli bychom je jasně přehrát.

A zrovna jste se zapsal mezi střelce. Nemrzí vás to ještě víc?
Nemrzí mě to nějak více, mrzí mě to celkově, protože jsme ten zápas prostě měli jednoznačně vyhrát.

Předpokládám, že tedy budete chtět tento kolaps v souboji s Rebely napravit…
Nenazýval bych to kolapsem, prostě se stalo, je to naštěstí pořád příprava a my musíme jít dál. Ale samozřejmě chceme s Rebely předvést daleko lepší hru, než jsme prezentovali na turnaji v Trutnově.

V dresu Rebelů jste nastupoval s číslem 92. S jakým číslem nastoupíte v následující sezoně?
Číslo 92 bohužel v sadě dresů nemáme, loni v play off a baráži jsem v Šumperku dostal číslo 24, ale letos jsem ho dal spoluhráči, který k tomu číslu má vztah, a tak jsem si vzal číslo 71, které letos budu nosit.

A jak vzpomínáte na angažmá v Havlíčkově Brodě? Nechtěl byste se k nám třeba jednou vrátit?
Na Havlíčkův Brod vzpomínám určitě v dobrém, zažil jsem tam dobrou sezonu, když opomenu to, že jsem se během sezony zranil. Jestli bych se chtěl vrátit? To je takhle těžké říct, teď jsem v Šumperku a budu se snažit odvádět co nejlepší výkony tady.

Co očekáváte od zápasu s Rebely? Neproběhlo nějaké hecování s kluky z Brodu?
Jak jsem říkal, kluků, se kterými jsem hrál, už v Brodě tolik není, takže žádné hecování neproběhlo. Brod má velmi kvalitní hráče, očekávám tedy těžký zápas.

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu