31. 8. 2011 | Redakce

Hráli jsme nedisciplinovaně, to rozhodlo, měl jasno kouč Rebelů

Odplata se vším všudy. Tak to v úterý večer vypadalo na zimním stadionu v Šumperku, kde se v dalším přípravném duelu představili havlíčkobrodští hokejisté. Před týdnem doma Rebelové porazili Draky přesvědčivě 7:3, jenže včera propadli a domů si vezli úplně stejnou porážku. Navíc tak, jako v Kotlině, rozhodovala o osudu utkání druhá třetina. „Řekněme, že je to pro nás taková výchovná porážka,“ nechal se slyšet hlavní kouč brodského týmu Petr Novák.

Po první dvacetiminutovce byl stav utkání nerozhodný 1:1, v Havlíčkově Brodě to minulý týden bylo 0:0. Jenže zatímco v prostřední části doma Rebelové zapnuli a svého soupeře v ní rozstříleli 5:0, na ledě Šumperku byla jejich hra naprosto opačná a po čtyřiceti minutách prohrávali 2:5.

„Začali jsme hrát hodně nedisciplinovaně. Měli jsme ve druhé třetině snad šest vyloučených a dostali jsme čtyři góly. To rozhodlo,“ zlobil se trenér.

Závěrečná část pak přinesla další tři branky a konečný výsledek se tak zastavil na skóre 7:3. „Musíme přestat dělat zbytečné fauly,“ měl jasno Novák. „Zase nám to něco ukázalo, hráči prostě takhle hrát nemůžou,“ dodal.

Zatím trenéři vyřadili ze sestavy pouze dva hokejisty – Baburina a Měrku. A další zužování kádru prý v nejbližších dnech nepřipravují. „V tuhle chvíli je nás tak akorát. Někteří kluci jsou nemocní, jiní zranění, takže zatím si necháme rezervu,“ uvedl kouč.

ve čtvrtek 1. září čeká na jeho svěřence předposlední zápasový test. Tentokrát se Rebelové představí domácímu publiku - do Kotliny dorazí rival z Třebíče. V úvodním vzájemném souboji v rámci letošní přípravy vyhráli brodští hokejisté 5:3. Čtvrteční utkání začne tradičně v 17.30.

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu