19. 6. 2022 | Redakce

Jiří Vašíček se vrací do Brodu! Útok posílí také Milan Valášek

Bruslaři pokračují v budování kádru pro novou sezonu a vítají ve svých řadách další dvě posily. Do útoku přichází produktivní Milan Valášek, zkušenosti do obrany přináší Jiří Vašíček. Oba naposledy působili ve Dvoře Králové nad Labem.

Milan Valášek

Útočník, který 24. června oslaví třicáté narozeniny, je odchovancem Hradce Králové. V mateřském klubu, který hrál v té době 1. ligu, už coby junior sbíral první zkušenosti mezi muži. Druhou nejvyšší soutěž si zahrál také v dresu Litoměřic, a dokonce i Havlíčkova Brodu. Za Rebely ovšem nastoupil v sezoně 2013/14 jen k jednomu utkání na ledě Ústí nad Labem.

O něco více startů nasbíral ve druhé lize, kde hrál krátce v Trutnově, v Kolíně a posledních pět sezon ve Dvoře Králové nad Labem. V této soutěží vždy platil za produktivní eso, bodově se mu nejvíce dařilo v uplynulé sezoně. Včetně play off nastoupil do 59 zápasů, v nichž nasbíral 59 bodů (32+27). Po základní části byl druhým nejproduktivnějším hráčem Rodosu, a výrazně mu tak pomohl k historickému úspěchu.

Jiří Vašíček

Jedenačtyřicetiletý obránce pomůže Bruslařům svými zkušenostmi. Vždyť má na kontě přes 500 extraligových startů. V naší nejvyšší soutěži prošel pražskou Slavií, Kometou Brno, Pardubicemi a Hradcem Králové. Extraligu si vyzkoušel také ve slovenských Košicích. Posledních pět sezon odehrál ve druhé lize, kde po Havlíčkovu Brodu strávil po dvou letech ve Vrchlabí a naposledy ve Dvoře Králové nad Labem.

Nesmlouvavý bek se do Kotliny vrací potřetí v kariéře. Mezi roky 2006 a 2008 pomáhal Rebelům v 1. lize, v sezoně 2017/18 byl u tažení Bruslařů za postupem. Ten jim utekl o jediný gól. Do rozhodujících bitev ale vinou zranění zasáhnout nemohl. Jiří Vašíček se těší velké oblibě fanoušků. Představil se jim už v sobotu během fotbalového klání v Havlíčkově Borové, kde se hned dočkal skandování svého jména.

Těšíme se, až se obě posily představí také na ledě. Chlapi, ať se vám u nás daří!

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner