19. 6. 2022 | Redakce

Jiří Vašíček se vrací do Brodu! Útok posílí také Milan Valášek

Bruslaři pokračují v budování kádru pro novou sezonu a vítají ve svých řadách další dvě posily. Do útoku přichází produktivní Milan Valášek, zkušenosti do obrany přináší Jiří Vašíček. Oba naposledy působili ve Dvoře Králové nad Labem.

Milan Valášek

Útočník, který 24. června oslaví třicáté narozeniny, je odchovancem Hradce Králové. V mateřském klubu, který hrál v té době 1. ligu, už coby junior sbíral první zkušenosti mezi muži. Druhou nejvyšší soutěž si zahrál také v dresu Litoměřic, a dokonce i Havlíčkova Brodu. Za Rebely ovšem nastoupil v sezoně 2013/14 jen k jednomu utkání na ledě Ústí nad Labem.

O něco více startů nasbíral ve druhé lize, kde hrál krátce v Trutnově, v Kolíně a posledních pět sezon ve Dvoře Králové nad Labem. V této soutěží vždy platil za produktivní eso, bodově se mu nejvíce dařilo v uplynulé sezoně. Včetně play off nastoupil do 59 zápasů, v nichž nasbíral 59 bodů (32+27). Po základní části byl druhým nejproduktivnějším hráčem Rodosu, a výrazně mu tak pomohl k historickému úspěchu.

Jiří Vašíček

Jedenačtyřicetiletý obránce pomůže Bruslařům svými zkušenostmi. Vždyť má na kontě přes 500 extraligových startů. V naší nejvyšší soutěži prošel pražskou Slavií, Kometou Brno, Pardubicemi a Hradcem Králové. Extraligu si vyzkoušel také ve slovenských Košicích. Posledních pět sezon odehrál ve druhé lize, kde po Havlíčkovu Brodu strávil po dvou letech ve Vrchlabí a naposledy ve Dvoře Králové nad Labem.

Nesmlouvavý bek se do Kotliny vrací potřetí v kariéře. Mezi roky 2006 a 2008 pomáhal Rebelům v 1. lize, v sezoně 2017/18 byl u tažení Bruslařů za postupem. Ten jim utekl o jediný gól. Do rozhodujících bitev ale vinou zranění zasáhnout nemohl. Jiří Vašíček se těší velké oblibě fanoušků. Představil se jim už v sobotu během fotbalového klání v Havlíčkově Borové, kde se hned dočkal skandování svého jména.

Těšíme se, až se obě posily představí také na ledě. Chlapi, ať se vám u nás daří!

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu