19. 6. 2022 | Redakce

Jiří Vašíček se vrací do Brodu! Útok posílí také Milan Valášek

Bruslaři pokračují v budování kádru pro novou sezonu a vítají ve svých řadách další dvě posily. Do útoku přichází produktivní Milan Valášek, zkušenosti do obrany přináší Jiří Vašíček. Oba naposledy působili ve Dvoře Králové nad Labem.

Milan Valášek

Útočník, který 24. června oslaví třicáté narozeniny, je odchovancem Hradce Králové. V mateřském klubu, který hrál v té době 1. ligu, už coby junior sbíral první zkušenosti mezi muži. Druhou nejvyšší soutěž si zahrál také v dresu Litoměřic, a dokonce i Havlíčkova Brodu. Za Rebely ovšem nastoupil v sezoně 2013/14 jen k jednomu utkání na ledě Ústí nad Labem.

O něco více startů nasbíral ve druhé lize, kde hrál krátce v Trutnově, v Kolíně a posledních pět sezon ve Dvoře Králové nad Labem. V této soutěží vždy platil za produktivní eso, bodově se mu nejvíce dařilo v uplynulé sezoně. Včetně play off nastoupil do 59 zápasů, v nichž nasbíral 59 bodů (32+27). Po základní části byl druhým nejproduktivnějším hráčem Rodosu, a výrazně mu tak pomohl k historickému úspěchu.

Jiří Vašíček

Jedenačtyřicetiletý obránce pomůže Bruslařům svými zkušenostmi. Vždyť má na kontě přes 500 extraligových startů. V naší nejvyšší soutěži prošel pražskou Slavií, Kometou Brno, Pardubicemi a Hradcem Králové. Extraligu si vyzkoušel také ve slovenských Košicích. Posledních pět sezon odehrál ve druhé lize, kde po Havlíčkovu Brodu strávil po dvou letech ve Vrchlabí a naposledy ve Dvoře Králové nad Labem.

Nesmlouvavý bek se do Kotliny vrací potřetí v kariéře. Mezi roky 2006 a 2008 pomáhal Rebelům v 1. lize, v sezoně 2017/18 byl u tažení Bruslařů za postupem. Ten jim utekl o jediný gól. Do rozhodujících bitev ale vinou zranění zasáhnout nemohl. Jiří Vašíček se těší velké oblibě fanoušků. Představil se jim už v sobotu během fotbalového klání v Havlíčkově Borové, kde se hned dočkal skandování svého jména.

Těšíme se, až se obě posily představí také na ledě. Chlapi, ať se vám u nás daří!

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři