21. 9. 2013 | Ladislav Vácha

Juniorka se pokusí získat první body na svém ledě, přijede Písek

Neděle bude doslova napěchovaná hokejem. V Kotlině se uskuteční hned dva zápasy, když se dopoledne představí v akci mladší dorostenci proti svým vrstevníkům z Pardubic a odpoledne poměří junioři síly se stejně starými hráči Písku. Oba soupeři se nacházejí v rozdílném rozpoložení. Zatímco mladí Rebelové neuspěli ve Velkých Popovicích, Jihočeši si odbyli úspěšnou domácí premiéru proti Třebíči. Zápas začíná v neděli 22. září od 13:00, připraven bude i tentokrát tradiční on-line přenos.

1. kolo

HC Slavoj Velké Popovice - HC Rebel Havlíčkův Brod 5:2
IHC Písek - SK Horácká Slavia Třebíč 5:2

Karel Dvořák: „Musíme dobře rozjet soutěž.“

Mladé Rebely v posledních sezonách trápí úzký hráčský kádr. Se stejným problémem se juniorka potýkala i v létě, kdy probíhala příprava na novou sezonu. „Zaznělo to už v rozhovorech s hráči. Celé léto nás bylo hodně málo. Když nás přišlo deset, tak jsem byl rád. Když nás bylo dvanáct, tak už jsem byl překvapený. Ta příprava proto za moc nestála. Na ledě to je stejný problém,“ smutnil trenér Karel Dvořák.

A ptáte se, jakou hrou se bude chtít soubor z Kotliny prezentovat? „Je nás málo a máme dobrého gólmana, takže musíme vycházet z obrany. Budeme rádi, když nebudeme dostávat moc branek a na jednu nebo dvě vstřelené branky budeme vyhrávat,“ přemítal zkušený kouč, který ještě v minulé sezoně působil na lavičce brodského A-týmu.

Problémy se se složením sestavy pochopitelně zabraňují i stanovení vyšších cílů. „Myslím si, že musíme dobře rozjet soutěž. Abychom neměli nějaké problémy, a všechno jsme to ve zdraví přečkali. Rád bych se dostal do první čtyřky,“ přeje si šéf havlíčkobrodské střídačky.

Vzájemné zápasy (sezona 2012/13)

Písek - Havlíčkův Brod 3:10
Havlíčkův Brod - Písek 2:0
Písek - Havlíčkův Brod 3:8
Havlíčkův Brod - Písek 9:4

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner