25. 1. 2022 | Redakce

Kotlinu zaplavila dětská radost! Proběhl desátý Týden hokeje

V pondělí 24. ledna proběhl v Kotlině pod hlavičkou projektu Pojď hrát hokej historicky desátý Týden hokeje. Akci uspořádal klub ve spolupráci s Českým hokejem. Své první hokejové krůčky, které je možná nasměrují k velké budoucnosti, udělalo 11 dětí. Kluci i holky si užívali plnění zábavných úkolů a vidět byla nejen radost v jejich tvářích, ale i to, jaké dělají velké pokroky. Pevně věříme, že se se všemi budeme na zimním stadionu dál potkávat!

Děti hned při registraci dostaly drobné dárečky. Když si vybraly, jestli chtějí červený nebo bílý dres, tak utíkaly do kabiny, kde už na ně čekali trenéři. Před nástupem na led bylo ještě potřeba pořádně se rozcvičit, trenéři tak připravili zábavnou překážkovou dráhu. Děti měly za úkol v sérii různých cvičení přeskákat balanční podložky BOSU a na zemi položený provazový žebřík. Všichni si vedli skvěle, a to i včetně těch nejmenších.


Jejich rodiče se mezitím přesunuli do VIP prostor Kotliny, kde sledovali prezentaci o historii i přístupu k výchově v havlíčkobrodském klubu, nebo o tom, proč je hokej správným sportem pro jejich dítě. Po rozcvičce pomohli trenéři a rodiče dětem do bruslí a do helem, aby mohly bezpečně vstříc prvním krůčkům na ledě.


Na ledě potenciální malí hokejisté začali bruslit s opěrnou hrazdičkou, přičemž při bruslení plnili za podpory trenérů různé pohybové úkoly. Po několika cvičeních hrazdičku odložili a bruslili bez opory sami. Následně překonávali překážkovou dráhu a zahráli si i na babu. Při tom na nich bylo vidět, jak velké dělají pokroky a jakou z toho mají radost.


Potom si vzali do rukou hokejky a zastříleli si na bránu. Šlo jim to výborně a k vidění bylo i hodně gólů. Vzápětí sledovali modelový zápas havlíčkobrodských žáků, se kterými si na závěr také chvíli zahráli. Nakonec se všichni společně vyfotili, aby jim vzpomínka na první hokejové krůčky zůstala nejen v paměti.


Děkujeme všem dětem a rodičům za účast, těšíme se na další setkání!

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři