22. 11. 2022 | Ladislav Vácha

Kotlinu zaplavila dětská radost! Proběhl jedenáctý Týden hokeje

V pondělí 21. listopadu proběhl v Kotlině pod hlavičkou projektu Pojď hrát hokej historicky jedenáctý Týden hokeje. Akci uspořádal klub ve spolupráci s Českým hokejem. Své první hokejové krůčky, které je možná nasměrují k velké budoucnosti, udělalo 7 dětí. Kluci i holky si užívali plnění zábavných úkolů a vidět byla nejen radost v jejich tvářích, ale i to, jaké dělají velké pokroky. Pevně věříme, že se se všemi budeme na zimním stadionu dál potkávat!

Děti po příchodu na zimní stadion utíkaly do kabiny, kde už na ně čekali trenéři. Před nástupem na led bylo ještě potřeba pořádně se rozcvičit, trenéři tak připravili zábavnou překážkovou dráhu. Děti měly za úkol v sérii různých cvičení přeskákat balanční podložky BOSU a na zemi položený provazový žebřík. Všichni si vedli skvěle, a to i včetně těch nejmenších.

Jejich rodiče se mezitím přesunuli do VIP prostor Kotliny, kde sledovali prezentaci o historii i přístupu k výchově v havlíčkobrodském klubu, nebo o tom, proč je hokej správným sportem pro jejich dítě. Po rozcvičce pomohli trenéři a rodiče dětem do bruslí a do helem, aby mohly bezpečně vstříc prvním krůčkům na ledě.

Na ledě potenciální hokejisté a hokejistky začali bruslit s opěrnou hrazdičkou, přičemž při bruslení plnili za podpory trenérů různé pohybové úkoly. Někteří po několika cvičeních hrazdičku odložili a bruslili bez opory sami. Nechyběla ani hra na babu, při které se děti spolu honily ve středovém kruhu. Při tom na nich bylo vidět, jak velké dělají pokroky a jakou z toho mají radost.

Na závěr účastníci Týdne hokeje sledovali modelový zápas havlíčkobrodských žáků, kteří spolu poměřili své schopnosti i při oblíbených samostatných nájezdech. Nakonec se všichni společně vyfotili, aby jim vzpomínka na první hokejové krůčky zůstala nejen v paměti.

Děkujeme všem dětem a rodičům za účast, těšíme se na další setkání!

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner