16. 3. 2014 | Ladislav Vácha

Martin Hynek: Strašně rád bych si zkusil letní přípravu s áčkem

Junioři Rebelů sehráli v pátek na ledě Kotliny důležitou bitvu s Kolínem, s nímž bojovali o druhé místo v tabulce. Nakonec se po skvělém výkonu radovali z vysokého vítězství, Kozly rozstříleli suverénně 8:2. Hrdinou zápasu se stal havlíčkobrodský kapitán Martin Hynek, který se trefil přesně do černého hned čtyřikrát a navrch přidal i dvě gólové asistence. „Byla tam vždy dobrá spolupráce s Jeldou, rozumíme si spolu. Dnes jsem měl štěstí já, příště ho bude mít zase on a dá góly,“ okomentoval skromně svůj velký den.

Jak bys zhodnotil zápas proti Kolínu?
Dnes to byl docela dobrý zápas. Hlavně jsme do něj parádně vstoupili, když jsme dali tři rychlé góly. A když soupeř korigoval, tak jsme vždy dokázali rychle odpovědět.

V průběhu druhé třetiny se sice hosté dostali do hry, ale, jak jsi říkal, vy jste vždy rychle odpověděli. Čím to bylo? Říkali vám třeba trenéři něco speciálního na střídačce?
Neříkali. Odehráli jsme dobrý zápas. Hodně jsme bruslili, zatímco soupeř na tom dnes nebyl bruslařsky tak dobře. S Kolínem hrajeme podivné výsledky. Jednou od něj dostaneme desítku, jindy je zase přehrajeme. Dnes bylo štěstí na naší straně.

Ty jsi dnes na ledě řádil jako utržený ze řetězu. Připsal sis šest kanadských bodů za čtyři vstřelené góly a dvě asistence. Jak jsi viděl tyto velké momenty ze svého pohledu?
Byla tam vždy dobrá spolupráce s Jeldou (Martinem Jelínkem - pozn.red.), rozumíme si spolu. Dnes jsem měl štěstí já, příště ho bude mít zase on a dá góly.

Máte za sebou už skoro celou sezonu (rozhovor probíhal po pátečním utkání). Dostal jsi už nějaké nabídky na příští soutěžní ročník?
Uvidím, jak se to vyvrbí. Strašně rád bych si zkusil letní přípravu s klukama z áčka, ale to už není na mně.

Aktuality

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři