16. 3. 2014 | Ladislav Vácha

Martin Hynek: Strašně rád bych si zkusil letní přípravu s áčkem

Junioři Rebelů sehráli v pátek na ledě Kotliny důležitou bitvu s Kolínem, s nímž bojovali o druhé místo v tabulce. Nakonec se po skvělém výkonu radovali z vysokého vítězství, Kozly rozstříleli suverénně 8:2. Hrdinou zápasu se stal havlíčkobrodský kapitán Martin Hynek, který se trefil přesně do černého hned čtyřikrát a navrch přidal i dvě gólové asistence. „Byla tam vždy dobrá spolupráce s Jeldou, rozumíme si spolu. Dnes jsem měl štěstí já, příště ho bude mít zase on a dá góly,“ okomentoval skromně svůj velký den.

Jak bys zhodnotil zápas proti Kolínu?
Dnes to byl docela dobrý zápas. Hlavně jsme do něj parádně vstoupili, když jsme dali tři rychlé góly. A když soupeř korigoval, tak jsme vždy dokázali rychle odpovědět.

V průběhu druhé třetiny se sice hosté dostali do hry, ale, jak jsi říkal, vy jste vždy rychle odpověděli. Čím to bylo? Říkali vám třeba trenéři něco speciálního na střídačce?
Neříkali. Odehráli jsme dobrý zápas. Hodně jsme bruslili, zatímco soupeř na tom dnes nebyl bruslařsky tak dobře. S Kolínem hrajeme podivné výsledky. Jednou od něj dostaneme desítku, jindy je zase přehrajeme. Dnes bylo štěstí na naší straně.

Ty jsi dnes na ledě řádil jako utržený ze řetězu. Připsal sis šest kanadských bodů za čtyři vstřelené góly a dvě asistence. Jak jsi viděl tyto velké momenty ze svého pohledu?
Byla tam vždy dobrá spolupráce s Jeldou (Martinem Jelínkem - pozn.red.), rozumíme si spolu. Dnes jsem měl štěstí já, příště ho bude mít zase on a dá góly.

Máte za sebou už skoro celou sezonu (rozhovor probíhal po pátečním utkání). Dostal jsi už nějaké nabídky na příští soutěžní ročník?
Uvidím, jak se to vyvrbí. Strašně rád bych si zkusil letní přípravu s klukama z áčka, ale to už není na mně.

Aktuality

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Pecka pro Havlíčkův Brod! Po letech se vrací Jan Novák, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Nečekané ztráty v Havlíčkově Brodě. Končí elitní bek a dva mladíci, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 23. července | Portál hokej.cz zařadil přesun útočníka Lukáše Endála z Tábora do Havlíčkova Brodu mezi TOP 10 přestupů ve 2. lize. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner