29. 12. 2021 | Ladislav Vácha, Dominik Adam

Memoriál Martina Čecha ovládla Kometa! Bruslaři byli druzí

V havlíčkobrodské Kotlině se uskutečnil Memoriál Martina Čecha. Tohoto turnaje, jenž byl po dlouhé době obnoven, se zúčastnili týmy: HC Tábor, HC Kometa Brno, HC Slavia SELECT a domácí BK Havlíčkův Brod. Utkání se hrála 2krát dvacet minut. Každý poločas se bodově počítal zvlášť. V turnaji se předávali nejen ocenění podle obsažené pozice, ale také ceny po jednotlivém utkání pro nejlepší hráče. V neposlední řadě byli na konci turnaje oceněni: nejlepší brankář, obránce, útočník, nejužitečnější hráč a nejproduktivnější hráč. Ceny předávali bývalí hráči Havlíčkova Brodu Pavel Lhotský a Michal Krajhanzl, nechyběl ani otec tragicky zesnulého Martina Čecha Bohuslav Čech. Bruslaři po statečném boji obsadili druhou příčku.

Soupisky týmů

BK Havlíčkův Brod:

Poustka, Štáfl, Petr – L. Kachlíř, R. Mrtka, Konvalina, N. Charinov, Duben – Oumara, Rasocha, Holejšovský, Tomek, Š. Adamec, O. Suchý, Hospodka, Kraučuk (C), A. Charinov, J. Svoboda, Čapek, Čech

HC Kometa Brno:

Hradil, Fajmon – Hubáček, Navrátil, M. Mátl, Vyhlídal, Rous, Starý, Šmerda, Najt – Brabenec, Kijonka, L. Mátl, Šichtař, Šebela, Volf, Kerbler, Štulo, Šulla

HC Tábor:

Janoušekk, Spálenka – Bačo, Céza, Fuchs, Klečacký, Kubík, Růžička, Šťastný, Pufr – Hlavín, Jelínek, Klatovský, Kostka, Makovec, Mazouch, Podzimek, Pysanczyn, Skoumal, Boháč, Mohyla, Podrabský

HC Slavia Praha select:

Kryštof – Burda, Oh, Procházka, Routa, Skyba (C), Vrzal – Huk, Chylík, Keller, Kušta, Pecka, Šikl, Vaňha, Viedemann, Žatecký


BK Havlíčkův Brod – HC Kometa Brno 1:4, 0:0

Branky: Tomek – Hubáček, Šichtař, Kerbler, Štulo

Nejlepší hráči: Petr Tomek – Petr Hradil

HC Slavia Praha – HC Tábor 2:1, 2:1

Branky: Huk, Kušta, Routa, Viedemann – Klatovský 2

Nejlepší hráči: Adam Burda – Antonín Klatovský


HC Slavia Praha – BK Havlíčkův Brod 0:4, 1:2

Branky: Skyba – Tomek 2, Holejšovský, O. Suchý, Čapek, Čech

Nejlepší hráči: Daniel Skyba – Jiří Svoboda

HC Tábor – HC Kometa Brno 0:4, 0:2

Branky: Kijonka 2, Mátl, Vyhlídal, Štulo, Brabenec

Nejlepší hráči: Matěj Janoušek – Martin Fajmon
BK Havlíčkův Brod – HC Tábor 1:1, 4:2

Branky: Mrtka, K. Kharinov, Holejšovský, Tomek 2 – Klatovský 2, Jelínek

Nejlepší hráči: Oliver Čech – Alex Spálenka


HC Slavia Praha – HC Kometa Brno 0:2, 0:4

Branky: Brabenec 2, Šichtař 2, Vyhlídal, Šebela

Nejlepší hráči: Tomáš Vrzal – Marek KijonkaPřehled ocenění

Nejlepší brankář: Petr Hradil (HC Kometa Brno)

Nejlepší obránce: Adam Burda (HC Slavia SELECT)

Nejlepší útočník: Antonín Klatovský (HC Tábor)

Nejužitečnější hráč: Samuel Šichtař (HC Kometa Brno)

Nejproduktivnější hráč: Petr Tomek (BK Havlíčkův Brod)

1. HC Kometa Brno
2. BK Havlíčkův Brod
3. HC Slavia SELECT
4. HC Tábor

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři