PRAHA/HAVLÍČKŮV BROD - Náš klub již několik let vzorně reprezentuje na mezinárodní scéně Karolína Juřicová. Talentovaná brankářka ze srdce republiky opět vyveze značku Bruslařského klubu za hranice. Tentokrát do jedné z oblíbených turistických destinací. Gólmanka, která letos vytáhla mladší dorost zpět do extraligy, byla pozvaná na kemp Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF) do španělské Granady. (Foto: Karel Švec, cslh.cz)
Chvályhodný projekt IIHF na podporu ženského hokeje mimo americký kontinent přinesl dlouholeté člence českého reprezentačního týmu Karolíně Juřicové další zajímavou šanci. Spolu s Blankou Škodovou, Kristýnou Bláhovou a trenérem brankářek Vratislavem Vajnerem se vydá sbírat cenné zkušenosti. Poprvé se IIHF rozhodla zaměřit pouze na jeden post a vytvořit speciální kemp jen pro gólmanky. Pro Juřicovou je to další šance, jak ukázat své kvality a říci si třeba o nějaké zahraniční angažmá. Rozvojový kemp pro maskované dívky je umístěn do země, jejíž postavení v žebříčku není zrovna vysoké. Tímto krokem chce IIHF pozvednout povědomí o ženském hokeji i v místech, kde mu zatím mnoho hráček neholduje. O brankářky bude skvěle postaráno. Pod křídla si je vezmou ti nejlepší trenéři ve spolupráci s ambasadorkami Florence Schellingovou a Zuzanou Tomčíkovou.
Společně s naším generálním partnerem zveme všechny děti, rodiče i širokou veřejnost v pátek 5. června od 9:00 do 15:00 na Dětský den Blachotrapez! Pro děti budou připravená na Zimním stadionu Kotlina zábavná stanoviště a soutěže. Za splnění úkolů si odnesou ceny a něco dobrého na zub. Chybět nebude ani občerstvení a pohodová atmosféra plná her, sportu a zábavy. Přijďte si užít Dětský den Blachotrapez, těšíme se na vás!
Pondělí 23. února | Bruslaři mají dvě kola před koncem základní části jistotu, že v tabulce skončí nejhůře čtvrtí. To znamená, že postoupí přímo do osmifinále, ve kterém budou mít výhodu domácího prostředí. První zápas se v Kotlině odehraje v úterý 10. března od 18:00 a třetí v sobotu 14. března od 17:00. Případný pátý rozhodující duel by se hrál v Kotlině ve středu 18. března od 18:00.
Čtvrtek 29. ledna | Utkání dorostu v Šumperku, které se mělo odehrát v pátek 30. ledna ve 14:15, je odloženo! Odehraje se v náhradním termínu, o kterém se bude jednat.
Úterý 27. ledna | Utkání 32. kola v Písku, které se mělo původně odehrát 31. ledna, bylo z důvodu marodky Králů odloženo. Kluby se domluvily na náhradním termínu, Bruslaři se s Pískem utkají venku v pondělí 16. února od 18:00.
Sobota 3. ledna | Vydražte si na serveru sportovniaukce.cz dres svého oblíbeného hráče a přispějte na pomoc předčasně narozeným dětem. Charitativní aukce speciálních dresů končí v neděli 11. ledna ve 20:00.
Úterý 18. listopadu | Utkání 15. kola proti Ústí nad Labem, které se mělo původně odehrát 15. listopadu, bylo z důvodu marodky Slovanu odloženo. Kluby se domluvily na náhradním termínu, Bruslaři se s Ústím nad Labem utkají doma v Kotlině ve středu 26. listopadu od 18:00.