7. 9. 2018 | Štěpán Ondráček

Mladí Bruslaři uctí památku Josefa Vašíčka ve Světlé nad Sázavou!

Sedm. Tolik let uplynulo od leteckého neštěstí, kdy na palubě letadla JAK–47 zahynuli hokejisté a celý realizační tým hokejového klubu KHL Lokomotivu Jaroslavl. Při nehodě zemřel havlíčkobrodský odchovanec Josef Vašíček, kterému vzdají hold mladší žáci. Mladí Bruslaři se představí ve Světlé nad Sázavou, kde na zimním stadionu Pěšinky proběhne Pohár Josefa Vašíčka. Světelský klub uspořádá celou akci 8 – 9. září za podpory českých a zahraničních celků.

Formát poháru

Na zimním stadionu Pěšinky se představí sedmička mužstev – HC Chrudim, SHL select, SKLH Žďár nad Sázavou, HC Ledeč nad Sázavou, HC Světlá nad Sázavou, BK Havlíčkův Brod a slovenský tým HK Ružinov. Všechny zúčastněné čeká vzájemné měření sil mezi sebou po dobu 2 x 15 minut čistého času. V případě nerozhodného stavu po základní hrací době přijdou na řadu samostatné nájezdy (tři série).

Bodování

Vyhraje-li tým v základní hrací době, připíše si do tabulky 3 body. V případě vítězství v samostatných nájezdech získá mužstvo 2 body, přičemž v opačném případě, tedy porážky, bude započten 1 bod. Celek, který prohraje po šedesáti minutách jakýmkoli rozdílem ve skóre, nezíská žádný bod. Při rovnosti bodů rozhoduje vzájemné utkání. V minitabulce zase rozdíl skóre a počet vstřelených branek. Pokud nerozhodne o vítězi turnaje žádný z těchto atributů, přijde na řadu los!

Ocenění

V Poháru Josefa Vašíčka budou oceněna mužstva, která skončí na prvních třech místech. Úspěšné celky obdrží poháry, diplomy a věcné ceny. Navíc pořadatelé vyhlásí tři nejúspěšnější hráče na pozicích brankáře, obránce a útočníka. Kompletní výsledky Poháru Josefa Vašíčka budou známé v neděli (18:45).

Program mladých Bruslařů na Poháru Josefa Vašíčka

SKLH Žďár nad Sázavou – BK Havlíčkův Brod (sobota 8. září, 9:05*)

BK Havlíčkův Brod – HC Chrudim (sobota 8. září, 11:15)

HK Ružinov – BK Havlíčkův Brod (sobota 8. září, 17:45)

BK Havlíčkův Brod – HC Ledeč nad Sázavou (neděle 9. září, 10:10)

HC Světlá nad Sázavou – BK Havlíčkův Brod (neděle 9. září, 14:30)

BK Havlíčkův Brod – SHL select (neděle 9. září, 17:45)


Poznámka:

* začátky utkání nejsou pevné, organizátoři akce mají možnost je v případě potřeby posunout!

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři