27. 10. 2023 | Milan Sochor, Ladislav Vácha

Nedělat chyby, nešaškovat, nebláznit dopředu. Pártl si pochvaluje pohlídané vedení

Bruslaři měli zápas s Velkým Meziříčím po dvou třetinách dobře rozehraný. Ve třetí periodě si ho už pohlídali. Soupeře už moc do šancí nepouštěli, naopak sami ještě dvakrát skórovali. „Už nás to hodněkrát vytrestalo v téhle sezoně. Jsme mladí, takže je to takové hodně hrrr. Ale už nás to hodněkrát potrestalo, takže si na to dáváme čím dál tím větší bacha zápas co zápas,“ popisuje Filip Pártl. Ten poslední zápasy nastupuje v jednom útoku s Markem Kopicem a Lukášem Endálem. „Furt dostávám nějaké informace. Co mám dělat, jak máme hrát, kde máme jezdit. Jsou to dobré zkušenosti od Endyho,“ pochvaluje si spolupráci jeden ze šesti havlíčkobrodských střelců středečního utkání. Podívejte se na celý rozhovor.


Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu