Obranné řady havlíčkobrodského A-mužstva se rozrostly o Josefa Kopeckého. Dvaadvacetiletý zadák je u Bruslařů na zkoušku a v průběhu herní části přípravného období zabojuje o své místo v týmu. Nastoupit by měl už do dnešního přípravného zápasu proti Prostějovu. (Foto: Karolína Vencovská)
Josef Kopecký prošel mládežnickými kategoriemi Kolína. V předchozích dvou sezonách oblékal dres druholigového Hronova, s nímž si v minulém soutěžním ročníku zahrál prestižní play off. V něm se svým týmem vyřadil Kobru Praha, po čemž Wikovu vystavil ve čtvrtfinále stopku postupující Tábor. Mladý obránce si za předešlé soutěžní období celkem připsal šest kanadských bodů za jednu přesnou trefu a pět asistencí. Nastupoval také za B-tým Kolína a zkušenosti má i s Univerzitní ligou, kde působil v barvách Pardubic a Hradce Králové.
(Foto: Karolína Vencovská)
Dvaadvacetiletý bek by měl už dnes poprvé vyjet na led v havlíčkobrodských barvách do přípravného utkání proti Jestřábům z Prostějova, a to s číslem 54 na dresu. Obranný pár by měl vytvořit s talentovaným obráncem Adamem Dvořákem.
Úterý 18. listopadu | Utkání 15. kola proti Ústí nad Labem, které se mělo původně odehrát 15. listopadu, bylo z důvodu marodky Slovanu odloženo. Kluby se domluvily na náhradním termínu, Bruslaři se s Ústím nad Labem utkají doma v Kotlině ve středu 26. listopadu od 18:00.
Středa 20. srpna | Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve čtvrtek 21. srpna ve Znojmě, je z důvodu marodky Bruslařů bez náhrady zrušeno.
Havlíčkobrodští dorostenci měli odehrát první dvě utkání čtvrtfinálové série ve čtvrtek a v pátek 13. a 14. března na domácím hřišti. Kvůli technické závadě na Zimním stadionu Kotlina, na jejíž odstranění usilovně pracují Technické služby Havlíčkův Brod a dodavatelské firmy, se ovšem s Pískem utkají v Humpolci. Oba zápasy začínají ve 12:30.
Neděle 3. listopadu | Nová Kotlina: Znamená to pro nás moc, těší Třetinu. Na co si musí hráči zvyknout?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.
Pátek 25. října | Hřiště jako v NHL. Brodskou Kotlinu pokřtí derby, píše se na serveru sport.cz. Přečtěte si celý článek.