26. 9. 2018 | Dominik Adam

Oplatí junioři porážku Liberci? Na dorost čekají Pardubice a Hradec

Je to tu! Mládežnické kategorie sehrají další duely. Svěřenci Václava Adama a Richarda Cachnína se ve čtvrtek 27. září představí od 18:00 na ledě Pardubic. V sobotu 29. září odehrají junioři další utkání s Libercem, kterému podlehli 0:5. Úvodní buly bude vhozeno v Kotlině v pravé poledne. Dorostenci po třech vítězství se v Kotlině střetnou s Pardubicemi. Toto utkání se hraje ve čtvrtek 27. září v 15:45. K dalšímu utkání budou cestovat Beránkovi svěřenci do Hradce, kde se v sobotu 29. září od 12:15 střetnou s Mountfieldem.

Trenér: Richard Král
Sestava z posledního utkání: Vlk (Nečas) – Dubovčí, Hrádek, Leder, Nedelka, Blažej, Jelínek, Kaštánek – Pochobradský, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Koffer, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Trejbal _______________________________________________________________

Pardubice začaly sezonu na ledě Mladé Boleslavi, kde po první periodě prohrávaly o tři branky, ale nakonec dotáhly zápas až do prodloužení, ve kterém ale svému soupeři podlehly. Toto utkání tak prohrály 4:5 po prodloužení. Ve druhém zápase se Dynamo představilo na ledě Kotliny, kde po dvou třetinách vedlo o dva góly, ale soubor z Havlíčkova Brodu zápas otočil a Pardubice tak z Brodu odjely s porážkou 2:4. Perníkáři se poprvé představili na domácím ledě, kde přivítali Spartu, od které schytali debakl 3:10. Pardubice poté cestovaly do Hradce, kde nedaly ani branku a odjely poraženy 0:6. Po sérii porážek přišly i výhry. Nejprve na domácím ledě Dynamo porazilo Liberec 5:2 a následně stejným výsledkem i Mladou Boleslav.

Střelou od modré otočil stav zápasu s Dynamem na 3:2 Dominik Vacík!

______________________________________________________________

Liberečtí začali sezonu na domácím ledě, kde přivítali Spartu, které podlehli 2:3 po prodloužení. Poté cestovali do Hradce, kde opět dospěl zápas až do prodloužení, které Liberec prohrál. Z Hradce si tak odvezl porážku 4:5 po prodloužení. Plodkovi svěřenci přivítali na domácím ledě tým z Kotliny. Tygři toto utkání vyhráli 5:0. Po tomto duelu přišla porážka s Mladou Boleslaví 1:4. Celek ze Svijanské areny poté cestoval do Pardubic, odkud odjel s porážkou 2:5. Následně se Liberec představil na ledě pražské Sparty, kde vyhrál 6:4.

Dorostenci

Sestava z posledního utkání: Borovička – Vojtěch, Vašíček, Kubíček, Chabada, Hebek, Červenka – Paleček, Koudelka, Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Matuška, Půlpán, Štetka. _______________________________________________________________

Hráči Dynama začali sezonu dobře, když porazili Liberec 8:3. Poté si Perníkáři poradili s Mladou Boleslaví, kterou na domácí půdě přehráli 3:1. Pardubice se představily na ledě českobudějovického Motoru. Toto utkání dospělo až do prodloužení, které Dynamo vyhrálo. Zápas tak skončil vítězstvím hostů 6:5 po prodloužení. Pardubice utrpěly také porážku, když na domácím ledě padly s Kometou Brno 2:3 po prodloužení.

Mountfield HK

Založení klubu: 2013
Stadion: ČPP Aréna (kapacita 6 890 míst)
Klubové barvy: bílá, černá a červená
Webové stránky klubu: mountfieldhk.cz
_______________________________________________________________

Hradecký celek začal sezonu famózně, když porazil na domácím ledě Tábor 10:0. Druhé utkání také Hradec vyhrál, tentokrát proti Liberci 5:4 po samostatných nájezdech. Hradečtí poté utrpěli dvě porážky, ta první přišla na ledě Mladé Boleslavi 3:4 po samostatných nájezdech. Druhá prohra byla na ledě Komety 1:3. Mountfield ale na padlé boje zareagoval dobře, když na domácím ledě porazil České Budějovice 8:3.