21. 11. 2023 | Klub

Osmáci si zajistili postup do nadstavbové části mezi 24 nejlepších týmů!

O uplynulém víkendu se naší mládeži dařilo. Uspěli i osmáci, kteří porazili Chrudim 4:1. Tím si zajistili v Lize starších žáků "A" postup do nadstavbové části mezi nejlepších 24 týmů. Z královéhradecké skupiny postoupili mezi elitu, která bude bojovat o titul republikového šampiona, společně s Pardubicemi a Hradcem Králové. (Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej)

Klub nyní pořádá try-out pro hráče ročníku 2010, kteří doplní tým osmáků pro finálovou skupinu.

Co vybraní hráči získají?

  • Příležitost hrát mezi 24 nejlepšími týmy v ČR a ukázat se skautům a manažerům špičkových domácích klubů
  • Vyzkoušet si hokej extraligové úrovně
  • Až 6 tréninkových jednotek týdně + možnost osobního rozvoje při individuálních trénincích
  • Zapojení se do tréninku s extraligovým týmem 9. tříd
  • Perfektní zázemí a kvalitní trenérský tým
  • Nové zkušenosti a prostor pro herní i lidský rozvoj

Try-out určený pro hráče ročníku 2010 se bude konat ve čtvrtek 23. listopadu od 14:00 a v úterý 28. listopadu od 14:00 v havlíčkobrodské Kotlině.

V případě zájmu uveďte jméno a příjmení hráče, ročník narození, post a mateřský klub. Následně se s Vámi spojí zástupce klubu s bližšími informacemi. Přihlášky zasílejte e-mailem na bkhavlickuvbrod@seznam.cz.

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu