15. 8. 2022 | Klub

Permanentky v prodeji: Získejte až 6 zápasů zdarma

Pořiďte si permanentku a ušetřete. Při zakoupení základní varianty za 1 100 Kč získáte šest zápasů zdarma. Permanentky si můžete zakoupit při domácích přátelských utkáních.

V úterý 16. srpna vstupujeme do sezony prvním přípravným utkání. Vstupné na domácí přípravné zápasy činí 30 Kč. V sezoně se pak vstupenky na mistrovská utkání budou prodávat za 80 Kč. Děti do výšky 135 cm mají vstup v přípravě i v základní části zdarma.

Ušetřete s permanentkou

Pořiďte si na novou sezonu permanentní vstupenku. Těšit se můžete na bitvy se Znojmem nebo Havířovem, nově se v soutěži objeví Vyškov. Vrací se také derby se Žďárem a Velkým Meziříčím. Základní varianta permanentní vstupenky stojí 1 100 Kč. V základní části se v Kotlině odehraje celkem 20 zápasů, se základní variantou permanentky jich tak získáte hned šest zdarma.

Pokud chcete mít jistotu svého oblíbeného místa, pak je pro vás určena místenková varianta na sezení. Ta stojí 1 200 Kč, s ní tak získáte pět zápasů zdarma. Varianta pro seniory pak stojí 800 Kč.

Permanentky si můžete zakoupit na sekretariátu BK Havlíčkův Brod ve VIP prostorách Kotliny při domácích přátelských utkáních. Přijít si pro ni můžete vždy už dvě hodiny před zápasem.

Vstupné v sezoně 2022/23

Přípravné zápasy 30 Kč
Mistrovské zápasy (základní část) 80 Kč
Děti do výšky 135 cm zdarma

Permanentní vstupenky v sezoně 2022/23

Základní 1 100 Kč
Místenková na sezení 1 200 Kč
Pro seniory 800 Kč

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner