11. 9. 2023 | Štěpán Ondráček

Podruhé v Kotlině! Bruslaři vyzvou ambiciózní Tábor

Přípravné období před startem nového ročníku 2023/24 se pomalu blíží do svého konce. Havlíčkobrodští hokejisté vyzvou v odvetě našlapaný Tábor, který by rád natáhl třízápasové vítězné tažení. Svěřenci trenérů Aleše Kraučuka a Radka Hamana pro změnu nebudou chtít dát Kotlinu zadarmo a pokusí se navázat na výhru v regionálním derby. Přijďte se podívat na zajímavé utkání v úterý 12. září. Budeme vás v Kotlině očekávat v 18:00!

HC Tábor

Založení klubu: 1921
Stadion: Zimní stadion Tábor (kapacita 4 992 míst)
Klubové barvy: modrá a bílá
Webové stránky klubu: hctabor.com
Trenér: Tomáš Matušík

Týmu od Jordánu jde do posledních dvou přípravných zápasů před startem nového druholigového ročníku. Táboru se daří více než na výbornou! Vždyť na jeho hokejkách skončila prvoligová Třebíč a obrovské problémy měla i nedaleká Dukla Jihlava. Je vidět, že se na jihu Čech schyluje k zajímavému ročníku.

BK Havlíčkův Brod – HC Tábor (úterý 12.9.2023, 18:00) online

Tábor v letních měsících posílil, ale vesměs kostra týmu zůstala pohromadě, což se odráží na zmiňovaných výsledcích přípravy. Navíc u kohoutů zůstává ošlehaný Adam Zeman, který přetavil zkoušku v platný kontrakt, takže jeho bohaté zkušenosti z prvoligových kluzišť budou nedílnou součástí táborské eskadry.


Adam Zeman se stal nedílnou součástí Tábora

Koho sledovat

Na straně Havlíčkova Brodu si říká o zájem mladý útočník Daniel Pavelec. Vidět ho na ledě je skvost, neboť využívá svoji rychlost, čich na góly, ale především střílí z jakékoliv pozice. Pavelec do souboru z Kotliny zapadl velice dobře, uvidíme, co předvede proti silnému soupeři.


Daniel Pavelec přijímá gratulaci od Lukáše Přidala

Vyrovnaný brankářský tandem, na kterém budou stát výkony týmu. Zatím více prostoru dostává v přípravě mladší z brankářské dvojice – Tadeáš Dvořák. Osmadvacetiletý gólman působí na jihu Čech třetí sezonu a rád by rozvíjel svůj um. Maskovaná opora Chomutova nebo mládežnických kategorií Českých Budějovic má za sebou i zahraniční anabázi. Dvořák si v sezoně 2020/21 zachytal ve Francii.


Tadeáš Dvořák v zápase proti Příbrami
(Foto: hctabor.com)

Poslední vzájemné utkání

Havlíčkův Brod se s Táborem utkaly na začátku přípravy a lepší vstup do zápasu měli kohouti, kteří po šesti minutách vedli 2:0. Jihočeši si podmaňovali průběh utkání, když to ve 47. minutě bylo 6:0 pro Matušíkovi svěřence. Bruslaři přišli s odpovědí, jenže do konce zápasu už se prosazovali jenom domácí.

HC Tábor - BK Havlíčkův Brod 9:1 (2:0, 2:0, 5:1)

Branky a nahrávky: 5. Matušík (Milfait), 6. Zeman (Matušík), 34. Dančišin (Šulek), 37. Dančišin (Šulek, Seidl), 45. Šulek (Hajič), 47. Dančišin, 48. Šulek (Dančišin, Hajič), 53. Zíb, 54. Šulek (TS) – 47. Dymák (Holenda, Křehlík).

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu