12. 6. 2013 | Pavel Buňat

Pojďme dělat, že máme balon! Aneb Rebelové hráli fotbal

H A V L Í Č K Ů V B R O D - Suchá letní příprava A- mužstva Rebelů je pod vedením trenérů Jiřího Mičky a Richarda Cachnína v plném proudu. Tréninkové dávky si Rebelové zpříjemnili ve středu 12. června, kdy za příznivého počasí vyběhli na umělou trávu na havlíčkobrodském fotbalovém stadionu. „Budeme se fotit,“ volal krátce po začátku Jan Soldán zrovna ve chvíli, kdy jeho spoluhráči zakopli míč daleko za hranici hřiště. „Tak pojďme dělat, že máme balon!“

Čtyři týmy usilovaly o celkové vítězství a o motivaci bylo rozhodně postaráno. „Hráli jsme turnaj o čtyřech mančaftech, žádné ceny jsme sice nevypsali, ale kluci hráli o to, kolik peněz dají do kasy,“ vysvětloval trenér Jiří Mička. „Samozřejmě ti, kteří skončili poslední, zaplatí více než ti, co vyhráli,“ dodal. Zahráli si i asistent trenéra Richard Cachnín a kustod Josef Partl. Nakonec vítězný mančaft tvořila jména: Jan Soldán, Vladimír Szilva, Radek Novotný a Jan Knotek.

Příprava budu pokračovat až do 4. července, kdy Rebelům nastane dvanáctidenní doba dovolené. Poté už budou prvoligoví hokejisté pomalu přesouvat na ledovou plochu. Otazník zůstává i nadále nad posilami. „Posily budeme řešit v srpnu,“ nechal se slyšet Mička. „Sedm hráčů, co tu bylo v loňské sezoně, odešlo. Nějaké posily vyhlídnuté máme, tak uvidíme v srpnu, co nám dovolí finance,“

Útržky z fotbalového dopoledne si můžete prohlédnout v níže přiložené fotogalerii.Jiří Mička rozdává pokyny.Richard Cachnín inkasoval gól.Petr Štěpánek je očividně příznivcem Kladivářů z West Hamu.


Jan Milfait stíhá Lukáše Havla.Tak kdo půjde pro míč?Mička mladší, syn trenéra A-mužstva, právě chytil penaltu Lukáše Endála.

Foto: Pavel Buňat

Kompletní fotogalerie ZDE

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu