18. 9. 2023 | Milan Sochor, Ladislav Vácha

Porážka? Můžeme se z toho jen ponaučit a zlepšit se do příštího zápasu, tvrdí Pavelec

V prvních dvou zápasech na ledě Kotliny zvítězili. Třetí domácí výhru v řadě Bruslaři už nepřidali, v sobotu se museli sklonit před hráči Techniky Brno. „Z našeho hlediska to nebyl úplně povedený zápas. Zahráli jsme určitě lepší. Myslím si, že se můžeme akorát poučit z tohoto zápasu,“ hodnotí Daniel Pavelec. Ten asistoval u jediného vstřeleného gólu svého týmu. „Dával jsem to Kebčovi, který to projel a výborně našel, dá se říct že do prázdné brány, Pártlíka, který to výborně trefil,“ popisuje. Podívejte se na celý jeho rozhovor.


Aktuality

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Pecka pro Havlíčkův Brod! Po letech se vrací Jan Novák, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Nečekané ztráty v Havlíčkově Brodě. Končí elitní bek a dva mladíci, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 23. července | Portál hokej.cz zařadil přesun útočníka Lukáše Endála z Tábora do Havlíčkova Brodu mezi TOP 10 přestupů ve 2. lize. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner