9. 6. 2022 | Milan Sochor

Pozvánka do reprezentace: Radima Mrtku čekají testy výběru U16

Před novou sezonou se poprvé sejde reprezentační výběr do 16 let. Ten absolvuje testy na ledě i mimo led ve spolupráci s Fakultou tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy (FTVS). Pozvánku obdržel také Havlíčkobrodský Radim Mrtka.

U reprezentace do 16 let pokračuje jako hlavní kouč Milan Razým. Ten připravil na první sraz, který proběhne ve středu 22. a čtvrtek 23. června, náročný program.

Padesátku nominovaných, mezi kterými je jako jediný zástupce celků z Vysočiny Havlíčkobrodský obránce Radim Mrtka, čekají testy na ledě i mimo led. Fyzickými testy projdou na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, ve Velkých Popovicích pak budou testováni jak na suchu, tak na ledě. K tomu odehrají modelový zápas v Říčanech.

Radim Mrtka se v uplynulé sezoně ve svých 15 letech stal stabilním článkem havlíčkobrodského dorostu. Nastoupil do 41 zápasů, ve kterých vstřelil dva góly a na dalších sedm přihrál, čímž přispěl k záchraně v Extralize dorostu. I díky tomu teď ochutná reprezentační úroveň. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí!

Radim Mrtka brání soupeře v derby s Jihlavou

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner