BK Havl. Brod - Přáteláky s Technikou: dorost padl, junioři po obratu zvítězili
Přáteláky s Technikou: dorost padl, junioři po obratu zvítězili

Přáteláky s Technikou: dorost padl, junioři po obratu zvítězili

14.12.2020 | Ladislav Vácha

Mladí Bruslaři odehráli ve Svitavech přátelské zápasy s Technikou Brno

Havlíčkobrodská mládež využila ideální příležitosti a na ledové ploše ve Svitavech v neděli odehrála dva přátelské zápasy proti Technice Brno. Dorost po tuhém boji prohrál 1:3 a juniorka, která prohrávala ještě v závěru prostřední části těsně 0:1, po parádním obratu slavila vítězství 4:1. Obě utkání splnila svůj účel a mladí Bruslaři si po návratu na led zpestřili tréninkový proces zápasovou praxí.

 

Dorost

Stloukalova parta zvládla lépe úvodní dvacetiminutovku a díky dvěma vstřeleným brankám šla do kabin o poznání spokojenější. Mladí Bruslaři však nesložili zbraně a v utkání, v němž si oba soupeři rozhodně nic nedarovali, se dočkali kontaktního gólu, jehož autorem byl po teči Vaněčkovy střely Artur Prchal. Vyrovnat se však Adamovým svěřencům nepodařilo. Ba naopak, Technika ve třetí periodě podtrhla další trefou své vítězství.

Technika Hockey Brno – BK Havlíčkův Brod 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)


Branka a asistence Bruslařů: Prchal (J. Vaněček, Janko).

BK Havlíčkův Brod: Havlík (31. Beran) – Kuchta (C), J. Vaněček, Chymo, Doskočil, Kubant, F. Marek – J. Teplý, Hrdlička, D. Krejčí – Prášek, Janko, Prchal – Max Machovský, Matýs, Bernard

Junioři

Havlíčkův Brod nenastoupil do zápasu moc dobře. Nedařilo se mu v zakončení a horko těžko se probíjel do zakončení. Technika měla více ze hry a vytvářela si slibné šance. Bruslaři mohli jen děkovat skvěle chytajícímu brankáři Váchovi, který držel nerozhodný stav. Ve druhé třetině soubor z Kotliny výrazně zlepšil svůj herní projev a dostával se do nadějných příležitostí, ale trápil se v koncovce. Udeřilo tak na druhé straně, když hokejisté z moravské metropole otevřeli gólový účet zápasu po nechytatelné střele.

Vzápětí po geniální Machovského nahrávce vyrovnal ranou do prázdné brány Václav Boguaj a hned po vhazování dokonal obrat Filip Pártl. Broďáci už si vítězství utéct nenechali a ve třetí třetině slavili ještě dvakrát. Nejdříve samostatný únik soupeře bravurně zmařil pozorný gólman Kukeně, který v půlce duelu vystřídal svého kolegu mezi brodskými tyčemi. Po hezké kombinaci pak využil přesilovku chytrou ranou o tyčku Dominik Mlejnek a na konečných 4:1 uzavřel svým druhým přesným zásahem Filip Pártl.

Technika Hockey Brno – BK Havlíčkův Brod 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)


Branka a asistence Bruslařů: Boguaj (Machovský, Kalenský), Pártl (Kalenský, Pokorný), Mlejnek (Kalenský, Juřica), Pártl.

BK Havlíčkův Brod: Vácha (31. Kukeně) – Trupl (C), Besmák, Souček, Kutlvašr, Sapík, Zeman – Boguaj, T. Holenda, Pokorný – Mlejnek, Koštál, Mihulka – Pártl, Kalenský, Juřica – Matyáš Machovský

Richard Cachnín (BK Havlíčkův Brod): Jsme rádi, že jsme v této době omezených možností mohli odehrát přátelské utkání, které nám nabídla Technika Brno. Využili jsme k němu stadion ve Svitavech. Myslím si, že zápas splnil svůj účel, kluci si to užili. Soupeř byl v první třetině určitě bruslivější a celkově lepší. Naštěstí nepotrestal naše chyby a nebyl dostatečně důrazný v koncovce. My jsme od půlky zápasu začali tahat za delší konec provazu, ve třetí třetině už jsme byli lepším mužstvem a vyjádřili jsme to i gólově. Chtěl bych poděkovat Technice Brno za pozvání na utkání a za zvládnutí jeho organizace. Kluci si po dvou měsících zahráli opravdový zápas, což k hokeji patří.
 
Aktuálně na webu
Mládežnické týmy znají trenérské obsazení pro sezonu 2021/22

Mládežnické týmy znají trenérské obsazení pro sezonu 2021/22

(pátek 9.4.) Zatím není stoprocentně jasné, kdy se začne mládež na novou sezonu připravovat. Přípravné období...

 
Zakoupené permanentky budou platit i v příští sezoně!

Zakoupené permanentky budou platit i v příští sezoně!

(čtvrtek 8.4.) Druholigová sezona 2020/2021 bohužel skončila ještě dříve, než vůbec stihla pořádně začít. Bruslaři...

 
15 let od postupu do 1. ligy! Natřískaná Kotlina a obrovské emoce

15 let od postupu do 1. ligy! Natřískaná Kotlina a obrovské emoce

(pondělí 29.3.) Tehdy to vypadalo, jako kdyby se v Havlíčkově Brodě doslova zastavil čas. 29. března 2006, den,...

 
PŘEHLED: Nejmladší debutant v áčku? Univerzál Radim Pejchal!

PŘEHLED: Nejmladší debutant v áčku? Univerzál Radim Pejchal!

(čtvrtek 18.3.) Pojďte si s námi zkrátit dlouhou pauzu bez hokeje zajímavou statistikou, která se zaměřuje na...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv