BK Havl. Brod - Přáteláky s Technikou: dorost padl, junioři po obratu zvítězili
Přáteláky s Technikou: dorost padl, junioři po obratu zvítězili

Přáteláky s Technikou: dorost padl, junioři po obratu zvítězili

14.12.2020 | Ladislav Vácha

Mladí Bruslaři odehráli ve Svitavech přátelské zápasy s Technikou Brno

Havlíčkobrodská mládež využila ideální příležitosti a na ledové ploše ve Svitavech v neděli odehrála dva přátelské zápasy proti Technice Brno. Dorost po tuhém boji prohrál 1:3 a juniorka, která prohrávala ještě v závěru prostřední části těsně 0:1, po parádním obratu slavila vítězství 4:1. Obě utkání splnila svůj účel a mladí Bruslaři si po návratu na led zpestřili tréninkový proces zápasovou praxí.

 

Dorost

Stloukalova parta zvládla lépe úvodní dvacetiminutovku a díky dvěma vstřeleným brankám šla do kabin o poznání spokojenější. Mladí Bruslaři však nesložili zbraně a v utkání, v němž si oba soupeři rozhodně nic nedarovali, se dočkali kontaktního gólu, jehož autorem byl po teči Vaněčkovy střely Artur Prchal. Vyrovnat se však Adamovým svěřencům nepodařilo. Ba naopak, Technika ve třetí periodě podtrhla další trefou své vítězství.

Technika Hockey Brno – BK Havlíčkův Brod 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)


Branka a asistence Bruslařů: Prchal (J. Vaněček, Janko).

BK Havlíčkův Brod: Havlík (31. Beran) – Kuchta (C), J. Vaněček, Chymo, Doskočil, Kubant, F. Marek – J. Teplý, Hrdlička, D. Krejčí – Prášek, Janko, Prchal – Max Machovský, Matýs, Bernard

Junioři

Havlíčkův Brod nenastoupil do zápasu moc dobře. Nedařilo se mu v zakončení a horko těžko se probíjel do zakončení. Technika měla více ze hry a vytvářela si slibné šance. Bruslaři mohli jen děkovat skvěle chytajícímu brankáři Váchovi, který držel nerozhodný stav. Ve druhé třetině soubor z Kotliny výrazně zlepšil svůj herní projev a dostával se do nadějných příležitostí, ale trápil se v koncovce. Udeřilo tak na druhé straně, když hokejisté z moravské metropole otevřeli gólový účet zápasu po nechytatelné střele.

Vzápětí po geniální Machovského nahrávce vyrovnal ranou do prázdné brány Václav Boguaj a hned po vhazování dokonal obrat Filip Pártl. Broďáci už si vítězství utéct nenechali a ve třetí třetině slavili ještě dvakrát. Nejdříve samostatný únik soupeře bravurně zmařil pozorný gólman Kukeně, který v půlce duelu vystřídal svého kolegu mezi brodskými tyčemi. Po hezké kombinaci pak využil přesilovku chytrou ranou o tyčku Dominik Mlejnek a na konečných 4:1 uzavřel svým druhým přesným zásahem Filip Pártl.

Technika Hockey Brno – BK Havlíčkův Brod 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)


Branka a asistence Bruslařů: Boguaj (Machovský, Kalenský), Pártl (Kalenský, Pokorný), Mlejnek (Kalenský, Juřica), Pártl.

BK Havlíčkův Brod: Vácha (31. Kukeně) – Trupl (C), Besmák, Souček, Kutlvašr, Sapík, Zeman – Boguaj, T. Holenda, Pokorný – Mlejnek, Koštál, Mihulka – Pártl, Kalenský, Juřica – Matyáš Machovský

Richard Cachnín (BK Havlíčkův Brod): Jsme rádi, že jsme v této době omezených možností mohli odehrát přátelské utkání, které nám nabídla Technika Brno. Využili jsme k němu stadion ve Svitavech. Myslím si, že zápas splnil svůj účel, kluci si to užili. Soupeř byl v první třetině určitě bruslivější a celkově lepší. Naštěstí nepotrestal naše chyby a nebyl dostatečně důrazný v koncovce. My jsme od půlky zápasu začali tahat za delší konec provazu, ve třetí třetině už jsme byli lepším mužstvem a vyjádřili jsme to i gólově. Chtěl bych poděkovat Technice Brno za pozvání na utkání a za zvládnutí jeho organizace. Kluci si po dvou měsících zahráli opravdový zápas, což k hokeji patří.
 
Aktuálně na webu
Prohlášení klubu BKHB k současné situaci

Prohlášení klubu BKHB k současné situaci

(úterý 26.1.) Pokud vláda ČR schválí od 1. 2. 2021 novou verzi protiepidemického systému PES, v případě že bude...

 
NOVINKA: Poslechněte si podcast s Alešem Padělkem

NOVINKA: Poslechněte si podcast s Alešem Padělkem

(středa 20.1.) Máte rádi podcasty? Připravili jsme pro vás první díl, ve kterém jsme si déle než hodinu povídali s...

 
Cachnín posílí Jihlavu. Je to motivace pro všechny, hlásí Kozlík

Cachnín posílí Jihlavu. Je to motivace pro všechny, hlásí Kozlík

(pondělí 18.1.) Druhá liga stále stojí a zdá se nepravděpodobné, že by se tato sezona nějakým způsobem dohrála....

 
Bruslaři našli silného partnera. Představujeme firmu Blachotrapez

Bruslaři našli silného partnera. Představujeme firmu Blachotrapez

(úterý 5.1.) Vedení Bruslařského klubu Havlíčkův Brod navázalo navzdory probíhající pandemii důležité...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv