16. 11. 2023 | Milan Sochor

Představujeme partnery Bruslařů: RONELI Stavby SE

Minulý týden jsme vydali první díl seriálu s představením našich partnerů. Jsme rádi, že vám můžeme představit dalšího úplně nového partnera. Společnost RONELI Stavby SE zastoupená panem Ing. Dušanem Lošonským, obchodním ředitelem, se hned v prvním roce spolupráce výší podpory zařadila mezi hlavní partnery. Přečtěte si rozhovor s panem Lošonským.

Pane Lošonský, jak Vaše partnerství s naším klubem vzniklo?
Naše společnost dlouhodobě přispívá různým nadacím a sportovním sdružením. Partnerství s hokejovým klubem vzniklo jednoduše tak, že nás oslovilo nové vedení klubu a představilo nám svoji vizi. Nám se ta myšlenka zalíbila a poměrně rychle jsme se domluvili na spolupráci.

Z jakého důvodu jste se rozhodli náš klub podpořit?
Hlavním důvodem bylo to, že jsme chtěli podpořit místní hokejový klub. Nové vedení nás svým nadšením pro věc přesvědčilo, že to bude dávat smysl.

Co se Vám na havlíčkobrodském hokeji nejvíce líbí, čeho si na něm nejvíce vážíte?
Jednoznačně si nejvíce vážíme historie klubu a jeho schopnosti vychovat hráče, kteří se dokázali prosadit i na mezinárodní úrovni. Nicméně do spolupráce s klubem jsme šli především proto, že v dnešní době dává smysl investovat do pohybových aktivit dětí a mládeže a nemusí to být nutně na té nejvyšší úrovni.

Co byste si přál, aby se na havlíčkobrodském hokeji nejvíce zlepšilo?
Nejvíce by nám udělalo radost, kdyby se jak hráči, tak diváci hokejem bavili. To neplatí jen pro A-tým, ale pro všechny, především pro ty nejmladší. Samozřejmě pokud se dostaví výsledky, začne chodit více diváků a zvýší se obecně povědomí o klubu, tak to bude super.

Čím se Vaše společnost zabývá?
Společnosti skupiny RONELI podnikají ve stavebnictví. Máme stavební firmu, projekční ateliér a developerskou společnost. Stavíme především stavby občanské vybavenosti jako školy, školky, nemocnice… Dále administrativní a průmyslové objekty. V rámci developerské činnosti realizujeme rezidenční objekty.

Jak často se dostanete na zápasy Havlíčkova Brodu osobně?
Výsledky místních hokejistů sleduji pravidelně. Na hokej se osobně dostanu tak pětkrát za sezonu.

Co byste popřál havlíčkobrodským fanouškům?
Nejen našim fanouškům bych popřál hlavně zdraví a pohodu. Pokud bych měl odpověď vztáhnout k hokeji, tak hlavně to, aby jim výsledky i předvedená hra dělaly radost a aby za pár let společně s ostatními oslavili 100 let výročí od založení hokejového klubu.

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner